torba z nadrukiem

Od nowoczesnych firm klienci wymagają z roku na rok coraz więcej i nie chodzi tu jedynie o ofertę podstawową, ale także o niewielkie bonusy oraz realne działania na rzecz ekologii. Dobrym pomysłem w tym przypadku mogą być np. torby bawełniane z nadrukiem. Dlaczego warto podążać tą drogą i czy jest to dobry pomysł? 

Eko akcesoria, które przydadzą się w codziennym życiu

Czasy, gdy klienta zadowalał plastikowy długopis lub ulotka już dawno minęły. Dzisiaj takie gadżety uważane są za szkodliwe dla planety. Nie oznacza to oczywiście, że potencjalni odbiorcy naszych produktów czy usług chętnie zrezygnują z tzw. gratisów. Tu sprawa się komplikuje, bo co możemy zaoferować, by nie generować zbędnych śmieci? Odpowiedzią są w tym przypadku wspomniane torby bawełniane z nadrukiem. W ten sposób nie tylko wykorzystujemy naturalne, przyjazne dla środowiska tworzywo, ale także dajemy coś, co klient może wykorzystać na co dzień. Nie jest to jednak jedyny tego typu pomysł na ekologiczne gratisy. Przydatny będzie także pendrive, który pomoże wyeliminować papierowe dokumenty, kubek termiczny pozwalający na rezygnację z pojemników jednorazowych czy długopisy drewniane bądź papierowe. W wyjątkowych sytuacjach torba bawełniana z nadrukiem oraz inne akcesoria mogą stanowić cały zestaw prezentowy, a taki podarunek spodoba się każdemu miłośnikowi ekologii.

Co zyskamy, wręczając ekologiczne akcesoria?

Poza oczywistymi korzyściami dla planety, wpisując się w eko-trendy, możemy jako firma zyskać bardzo dużo. Gdy klientom wręczymy torby bawełniane z nadrukiem, damy wyraźny sygnał, że poszukujemy rozwiązań korzystnych dla środowiska. Warto pamiętać, że coraz więcej konsumentów stara się korzystać z usług firm, które odpowiedzialność społeczną stawiają na pierwszym miejscu, a takie drobiazgi będą tego najlepszym dowodem. Poza tym torba bawełniana z nadrukiem jest po prostu praktyczna. Nawet jeśli danego klienta nie obchodzi za bardzo ekologia, będzie on mógł ją wykorzystać każdego dnia, dzięki czemu nie będzie kojarzył naszej firmy z bezużytecznymi akcesoriami wręczanymi przez naszych konkurentów. W ten sposób nie tylko nawiązujemy do ochrony środowiska, ale także pokazujemy, że szanujemy odbiorców usług czy produktów i nie wciskamy im reklamowych zapychaczy za grosze.

Torba bawełniana z nadrukiem to tylko jeden z wielu ekologicznych gadżetów reklamowych, który chwyci za serca klientów interesujących się dbaniem o środowisko. W ten sposób możemy obdarować członków grupy docelowej i dać wyraz trosce o naturę niszczoną przez człowieka konsekwentnie nieprzemyślanymi działaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*