Moda damska zmienia się tak dynamicznie, że czasami trudno za nią nadążyć. Jeden sezon to falbanki, drugi to plisy. W jednym sezonie nosimy beże, z kolei w drugim pomarańcze. Ale czy tak naprawdę ślepe podążanie za najnowszymi trendami ma sens? W końcu chodzi nie o przebranie tylko o ubranie się w to co lubimy, w czym dobrze się czujemy i przede wszystkim w to, w czym dobrze wyglądamy, bo nie wszystko do każdego pasuje.

Priorytetem są przemyślane zakupy. Kupujemy rzeczy trwałe, dobrej jakości i raczej o klasycznym kroju, który nigdy nie wychodzi z mody. Dzisiaj jest nawet taki ładny termin „slow fashion”. Pozwala on na wyrwanie się z błędnego koła „szybkiej” mody, pozwala także dobrze zorganizować swoją garderobę. W szafie w stylu „slow fashion” znajdziemy rzeczy bardzo dobrej jakości, które posłużą nam dłużej niż jeden sezon, a odpowiednio pielęgnowane będą zachwycać wyglądem przez wiele lat. Idea zwraca także uwagę na zanieczyszczenie środowiska sztucznymi rzeczami, których zwykle kupuję się tony i potem wyrzuca. To rzeczy marnej jakości, które po jednym sezonie lądują w koszu. Rzeczy trwałe towarzyszą nam długi czas i nie zaśmiecamy świata niepotrzebnymi ciuchami. Kolekcje, które wpisują się w ideę „slow fashion” są bardzo przemyślane. Takie kolekcje tworzy m.in. marka Lavard. Większa część kolekcji to rzeczy bardzo wysokiej jakości uszyte w Polsce, z najlepszych naturalnych tkanin, często pochodzących z renomowanych włoskich tkalni. Są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Kolekcje charakteryzują się wysoką jakością, ponadczasowością oraz niesamowitą dbałością o detale. Zarówno kolekcja damska jak i męska to dowody wysokiego kunsztu krawieckiego. Na czele kolekcji znajdują się okrycia wierzchnie. Doskonale skrojone, starannie wykonane zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Jesienne trencze, wełniane płaszcze czy puchowe kurtki to tylko przykłady okryć, których w kolekcji jest naprawdę wiele. Zaraz za okryciami plasują się garnitury. Wykonane z najwyższej jakości włoskiej wełny, fantastycznie skrojone są idealną wizytówką każdego mężczyzny, który dba o swój nienaganny wizerunek. W kolekcji garniturów odnajdziemy modele w stylu casual, eleganckim i biznesowym. Wykonane z zaawansowanych technologicznie naturalnych tkanin idealnie dopasowują się do sylwetki i zapewniają niezbędną cyrkulację powietrza. Garnitury damskie natomiast to efektowne modele dla elegantek oraz kobiet sukcesu. Co więcej, zarówno garnitury damskie jak i męskie to szeroka paleta barw i różne rodzaje wzorów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zaraz za garniturami znajdziemy marynarki, spodnie, koszule, sukienki, spódnice czy swetry.

Cała kolekcja jest bardzo starannie zaprojektowana i przede wszystkim przemyślana. Wykonana z wysokiej jakości tkanin posłuży dłużej niż jeden sezon, a dzięki ponadczasowym krojom są „zawsze na czasie”. Warto postawić na ponadczasowe i dobrego gatunku rzeczy, które pracują pozytywnie na nasz wizerunek, bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją Lavard!

1 comment

  1. Doskonały artykuł, ogólnie to ma sens, jednak w kilku aspektach bym się kłóciła.
    Na pewno Twój blog zasługuje na uznanie. Z pewnością tu wrócę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*