Nie od dziś wiadomo, że niedostatek gotówki na koncie nie oznacza od razu braku możliwości zakupu nowego samochodu. Trzeba pamiętać jednak, że nie jest to mały wydatek, a więc decyzję o skorzystaniu z kredytu należy dogłębnie przemyśleć, analizując szczegółowo dostępne na rynku opcje.

Gdzie szukać atrakcyjnych ofert?

A co jeśli meandrując w oceanie ofert, cały czas mamy wątpliwość? Wtedy warto sprawdzić propozycje od autoryzowanych dealerów samochodowych. Nierzadko zdarza się, że to właśnie te podmioty posiadają najatrakcyjniejsze rozwiązania, a wszystko dlatego, że są one idealnie skrojone pod klienta zainteresowanego konkretną marką. Tak jest chociażby w przypadku Dacii, która wraz z RCI Banque oferuje kredyt 50/50 na aktualnie dostępne modele aut z bogatej floty rumuńskiego producenta – https://www.daciafinansowanie.pl/kredyt-50/50.

Kredyt 50/50 u dealera samochodowego

Kredyt 50/50 to specyficzna forma wsparcia finansowego, która składa się z dwóch rat. Pierwszą z nich należy opłacić w momencie składania podpisu (inaczej mówiąc, klient zobligowany jest do uiszczenia wpłaty własnej), natomiast drugą dopiero na koniec trwania umowy. W praktyce wygląda to tak, że jeśli wybrany przez nas pojazd warty jest 53 472 zł, to będziemy na początku zobowiązani do wpłacenia kwoty 26 737 zł powiększonej o finansowaną opłatę przygotowawczą w wysokości 1 336,83 zł, natomiast druga rata wyniesie nas 26 736,50 zł (obliczenia te oparte są o RRSO 5,01% i stałe oprocentowanie nominalne 0%).

Brak stresu, radość z jazdy

Dodatkowo klient, który zakupił auto w ramach kredytu 50/50 chroniony jest na wypadek nagłych i nieprzewidzianych wydarzeń losowych, dzięki czemu okres trwania umowy może spokojnie spędzić na czerpaniu radości z jazdy swoją nową Dacią. Tak jak wspomniano na samym początku, warto sprawdzać oferty dealerów samochodowych, a powyższa oferta jest tego najlepszym przykładem i szczerze ją polecamy. Trudno znaleźć atrakcyjniejsze warunki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*