W dzisiejszych czasach skuteczne i atrakcyjnie wizualnie są reklamy świetlne. To sprawdzone narzędzie marketingowe przyciąga wzrok potencjalnych klientów przez 24h na dobę. Dzięki takiemu rozwiązaniu bardzo łatwo i szybko można dotrzeć do tysięcy odbiorców oraz wyróżnić swój biznes na tle konkurencji.

Jakie są największe zalety reklamy świetlnej?

Największą zaletą takiej formy reklamy jest to, że wykazuje dużą efektywność i działa niezależnie od pory dnia czy nocy. Odporna jest również na zmieniające się warunki pogodowe. Świetlne motywy i podświetlane litery są widoczne z bardzo dużej odległości, dzięki czemu każdy może przeczytać informacje, które zostały tam umieszczone oraz reklamowany produkt lub usługę.

Formy reklamy świetlnej

Najpopularniejszymi formami reklamy świetlnej są:

  • ekrany led – umieszczane najczęściej w miejscach, gdzie codziennie przebywają tłumy ludzi. Wyświetlane są spoty reklamowe oraz obrazy przedstawiające dany towar.
  • citylight – to niewielkich rozmiarów prostokąty, które umieszczane są w tunelach, w galeriach handlowych, na przystankach, dworcach i tym podobnych miejscach.
  • reklama ambientowa – to obecnie najnowsze rozwiązanie. Przedstawia obraz w 3D i najczęściej wyświetlana jest na dużych budynkach.
  • infoscreeny – emitują reklamy świetlne dynamiczne i statyczne. Mogą być zamontowane w różnych miejscach i najlepszym rozwiązaniem są poczekalnie, w których mogą przebywać potencjalni klienci.
  • digital signage – to nowoczesny model reklamy, który jest symfonią światłą. Ogłoszenie wyświetlane jest i sterowane przez inteligentny system komputerowy. Tego rodzaju format umieszcza się ruchliwych miejscach dużych miast.
  • billboardy – to najpopularniejsze reklamy świetlne. Podświetlane są przez całą dobę i korzystają ze światła w podobny sposób co system citylight.

FRWARSZAWA

Najczęściej stosowane kasetonowe reklamy świetlne

Energooszczędne podświetlenie diodami LED montowane jest w nowoczesnych kasetonach. Pozwala oświetlić całą powierzchnię i sprawia niepowtarzalny efekt. Bardzo łatwo można wymienić grafikę reklamy w takiej reklamie, ponieważ wystarczy wysunąć specjalny wypustek i umieścić nowy format.Kasetony z pleksi – montowane są na listwach dystansowych, które wykonane zostały ze stali nierdzewnej bądź z aluminium. Bardzo łatwo można podświetlić taką reklamę ze względu na właściwości pleksi.Kasetony z dibondu – ten format reklamy idealnie sprawdza się wewnątrz budynku, jak i na dworze. Wyświetlane ogłoszenie wyróżnia się gładką fakturą, elegancją i bardzo łatwo można dokonać obróbki mechanicznej. Umożliwia osiągnięcie niesamowitych rezultatów z zaokrąglonymi łukami czy różnymi nietypowymi zagięciami.Kasetony winylowe – charakteryzują się mocną budową i mogą wyświetlać grafikę do nawet 30 m. Wykazują wysoką odporność na uderzenia mechaniczne i pęknięcia, a dodatkowo nie wymagają żadnych zabiegów konwersacyjnych. Bardzo łatwo można je wkomponować w dowolny budynek i mogą być zamontowane jako wielkoformatowa tablica reklamowa lub podświetlany szyld nad wejściem.Pylony reklamowe – są najbardziej efektywną formą reklamy. Wyróżniają się znacznie większym formatem niż standardowe kasetony podświetlane. Posiadają twardą i stabilną konstrukcję, dzięki czemu mogą być umieszczane w wielu miejscach. Najczęściej przedsiębiorcy montują taki format reklamowy przed wejściem do budynku firmy, ale także dobrze sprawdzają się na wjazdach do stacji paliw, punktów usługowych i tym podobnych miejscach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*