Stoisz przed wyborem wizytówki, która doskonale zaprezentuje Twoją markę i firmę? Chcesz osiągnąć elegancki, a zarazem oryginalny efekt, który przykuje uwagę i sprawi, że zostaniesz dobrze zapamiętany? Ciekawy projekt graficzny oraz gustowna czcionka to jedno, warto jednak postawić na coś więcej – ekskluzywne złocone wizytówki!

Dlaczego warto wybrać wizytówki złocone? Poznaj ich zalety!

Złocenie czy też inne uszlachetnienia – srebrzenie bądź wybiórczy lakier UV 3D to doskonały sposób na wyróżnienie się z tłumu, a także nadania firmowym wizytówkom luksusowego i profesjonalnego wyglądu. Złoto jest symbolem boskiej przestrzeni, doskonałości, żywotności, a także bogactwa – kolor ceniony od lat, dodający elegancji i wyrafinowania. Złocenie wykorzystane na wizytówkach podkreśli więc profesjonalizm, wysoką klasę i jakość oferowanych przez Twoją firmę usług czy też towarów, a także wywoła niesamowite wrażenie na osobie, która zostanie taką wizytówką obdarowana i lepiej zaprezentuje Twoją firmę. Wizytówka złocona zachęca do nawiązania relacji biznesowych oraz skorzystania z oferty, a co więcej, z pewnością nie wyląduje w koszu na śmieci! Złocenie wykonać można zarówno na danych kontaktowych, logo czy zaprojektowanym motywie, jak i jako tło, może one posłużyć do wyeksponowania tylko niektórych treści, a także całości. Szczególnie korzystnie wygląda ono na jednolitych kolorach tła oraz stonowanych teksturach.

Wizytówki złocone – możliwe konfiguracje

Złocenie na oferowanych w naszym sklepie wizytówkach wykonać możemy zarówno na różnych formatach, jak i kształtach wizytówek. Prostokątna, kwadratowa, niestandardowa, z zaokrąglonymi bokami, jedno- bądź dwustronna – to Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja wymarzona wizytówka, która elegancko zaprezentuje Twoją firmę! Chcesz zamówić druk wizytówek ze złoceniem – zapoznaj się w poradnikiem dostępnym na naszej stronie, który pomoże Ci odpowiednio przygotować plik i skontaktuj się z nami jak najszybciej! Więcej informacji na: https://chroma.pl/pl/wizytowki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*