Wśród licznych producentów zegarków wybrani wyróżniają się m.in. wysoką jakością mechanizmów, wieloletnią tradycją czy designem. Swatch to marka kultowa i ponadczasowa, która zwraca uwagę właśnie wzornictwem oraz nowoczesnością. Poznaj bliżej jej produkty i znajdź zegarek Swatch odpowiedni dla siebie.

Swatch zrewolucjonizował branżę zegarków

Zegarki Swatch są znane jako symbol oryginalnego stylu, innowacyjności i kreowania. Marka Swatch powstała w 1983 roku. W pierwszym roku istnienia firmy sprzedano aż milion sztuk egzemplarzy! Dziś jest to świetnie znana na świecie marka szwajcarska, ale różni się od m.in. Atlantica czy Tissota. W jej historii było wiele okresów i produktów przełomowych, które zdefiniowały jej styl.

Od początku istnienia marki zegarki Swatch były odporne na wstrząsy, wytrzymałe, wodoszczelne i wyposażone w wysokiej jakości mechanizm kwarcowy. Te praktyczne zalety nie są jednak ich jedynymi wyróżnikami – zdecydowanie od zawsze wyróżniały się wzornictwem oraz gamą kolorów. Było to bardzo ważne w tej branży i pomogło ją zmienić, a dla marki stało się szansą na zaistnienie i zdobycie tak mocnej pozycji, jaką ma do dziś.

Dla kogo są dedykowane zegarki Swatch?

Przede wszystkim do indywidualistów, którzy lubią podkreślać swoją osobowość. Zegarki Swatch będą ważnym elementem Twojej stylizacji, ale nie mieszczą się w ścisłych modowych ramach ani nie próbują wpisywać się w żadne trendy – raczej same je kształtują. Swatch ma przede wszystkim pomóc wyrażać osobowość. W segmencie przystępnych cenowo, zawsze na topie i atrakcyjnych wizualnie zegarków Swatch jest jednym z liderów.

Zegarki Swatch w kategorii czasomierzy modowych typu fashion

Dziś bardzo modne, głównie wśród kobiet, są też zegarki fashion. To właśnie Swatch przyczynił się do ich sukcesu. Zegarki Swatch przyciągają spojrzenia oryginalnym wzornictwem i kolorowymi projektami – będą idealne do stylizacji casualowych oraz sportowych. Sławę zdobyły jednak nie tylko dzięki nowoczesnemu designowi, ale też doskonałej precyzji i szwajcarskiemu rzemiosłu. Nie oznacza to, że zegarki Swatch są propozycją tylko dla nastolatków i osób młodych – w ofercie tego producenta są zegarki dla każdej grupy wiekowej.

Dzięki tej marce powstała taka kategoria czasomierzy i w ogóle pierwszy zegarek modowy, czyli zaprojektowany przez artystów i designerów. Nic w tym w zasadzie dziwnego, bo marka od początku swojego istnienia jest mocno związana ze sztuką i artystami. Modele dla pań są często bogato zdobione. Sprawdź różne kolekcje zegarków Swatch, by znaleźć model idealny dla siebie – m.in. stylowy bioceramiczny albo kolorowy z motywem wybranej bajki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*