Współczesne rodziny żyją zupełnie inaczej niż my w czasach naszego dzieciństwa. Są aktywne, zwiedzają świat i realizują najbardziej szalone pomysły. W dużej mierze uzależnione jest to od dostępności, którą nie mogły cieszyć się poprzednie pokolenia – nie tylko w zakresie produktów, ale także usług. Dzisiaj możliwe jest bezproblemowe podróżowanie z dziećmi, co ułatwiają zarówno otwarte granice, jak i nowoczesne spacerówki. Przedstawiamy jedną z nich – nowoczesny wózek Bumprider, który doskonale sprawdza się w niemal każdej sytuacji. Przekonaj się, co go wyróżnia.

wózek Bumprider

Spacerówka Bumprider Connect to odpowiedź na najważniejsze potrzeby nowoczesnych rodziców. Stanowi fenomenalne rozwiązanie nie tylko podczas codziennych spacerów, zakupów i załatwień, ale także w czasie podróży po dotychczas nieznanych wam okolicach. Co istotne, wózek spacerowy posłuży wam przez kilka pierwszych lat. Poznaj wszystkie jego zalety.

Spacerówka Bumprider Connect – co warto o niej wiedzieć?

Jeśli interesuje cię spacerówka, która sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w czasie dalekich podróży (autem lub samolotem), zdecydowanie powinieneś poznać nowoczesny wózek 2w1 Bumprider Connect. Jest lekki, ma bardzo małe wymiary i umożliwia poruszanie się po różnego rodzaju terenie. Dzięki niemu nie będziesz obawiał się nowych miejsc i zyskasz gwarancję, że zawsze uda ci się przedostać z punktu A do punktu B bez większych problemów! Co jeszcze powinieneś o nim wiedzieć?

wózek Bumprider

Bumprider Connect to nowoczesny wózek spacerowy, który szybko zdobył serca tysięcy rodziców. Doceniają go przede wszystkim ze względu na wygodną obsługę. Cechuje go bowiem niezwykła wygoda prowadzenia, a do złożenia wystarczy jedna ręka. Co więcej, spacerówka ma niezwykle zwrotne koła, dzięki którym manewry w zatłoczonych miejscach są naprawdę łatwe. Pod siedziskiem znajduje się bardzo pojemny kosz, a sam materiał, z którego wykonany jest wózek, można bez problemu prać w pralce. Takie rozwiązania doceniamy szczególnie wtedy, gdy opieka nad dzieckiem musi być łączona z robieniem zakupów i innymi codziennymi załatwieniami. Podróżujący rodzice chwalą także specjalną blokadę po złożeniu, dzięki której spacerówka nie rozłoży się w sposób niekontrolowany w bagażniku czy luku w samolocie.

lekka spacerówka

Warto podkreślić, że lekka spacerówka Bumprider Connect to nie tylko komfortowe rozwiązania dla rodzica. Została zaprojektowana w taki sposób, by przede wszystkim zapewniać wygodę i bezpieczeństwo podróżującemu w niej dziecku. Znajdziesz więc w niej 5-punktowe pasy, które gwarantują mu stabilną pozycję oraz dużą budkę, która chroni przed negatywnym wpływem promieni słonecznych. Istotna jest także możliwość rozłożenia oparcia do pozycji leżącej.

lekka spacerówka

Nowoczesna spacerówka Bumprider to również doskonałe rozwiązanie dla większych rodzin. Okazuje się, że pozwala na wspólne podróże rodzeństwu – gdy połączysz ze sobą dwa modele, przeistacza się w wygodny wózek dla bliźniaków! To zupełna innowacja na rynku, która może okazać się dużym udogodnieniem, zwłaszcza w czasie podróży.

spacerówka do samolotu

Najlepsza spacerówka do samolotu

Bumprider Connect to sprawdzona spacerówka do samolotu, dzięki której wasze rodzinne podróże będą naprawdę wygodne. Jest jednym z najmniejszych i najlżejszych wózków na światowym rynku i daje możliwość montażu fotelika samochodowego na stelażu, co przydaje się w czasie szybkich załatwień. Składa się w ekspresowym tempie, a po złożeniu jego wymiary spełniają kryteria bagażu podręcznego u niemal każdego przewoźnika. Dzięki temu możesz wnieść go na pokład samolotu i cieszyć się naprawdę komfortową podróżą z dziećmi.

spacerówka do samolotu

	spacerówka do samolotu

wózek Bumprider

wózek Bumprider

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*