Szkoła językowa we Wrocławiu

Na czym to polega i gdzie warto zapisać się na kurs językowy online?

Czy kurs językowy online ma sens?

Nauka stacjonarna, siedzenie w ławkach, wkuwanie definicji i regułek, to tradycyjne metody, wciąż stosowane w polskich szkołach. Ostatnie dwa lata pokazały jednak, że wiele można zrobić, załatwić, nauczyć się, bez wychodzenia z domu. Internet stał się narzędziem stosowanym znacznie powszechniej niż dotychczas. Okazało się, że nauka zdalna może mieć taką samą wartość co stacjonarna i nawet gdy zaczęliśmy mieć wybór, wiele osób uważa, że kurs językowy online jest najbardziej komfortową formą nauki języków obcych. Warunkiem oczywiście jest odpowiednie poprowadzenie zajęć i dobrze wyszkolona kadra. Miejscem godnym uwagi jest szkoła językowa GERelis, stosująca nowatorskie metody nauczania. Jej specyficzne podejście do nauki idealnie sprawdza się w warunkach stacjonarnych i wirtualnych, dlatego kursanci niezależnie od formy, w jakiej uczestniczą w zajęciach, opanowują jeden poziom biegłości w jeden semestr.

kursy językowe online
Kurs językowy online to przede wszystkim wygoda

Zdalna nauka języka obcego

Szkoła GERelis oferuje kursy językowe online z niemieckiego i angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Co ważne, zajęcia odbywają się na żywo, nie z odtwarzanych nagrań. Główną rolę odgrywa tu bowiem konwersacja i interakcje słowne. Zajęcia prowadzą lektorzy oraz native speakerzy, którzy pomagają zanurzyć się w języku i niejako obligują kursantów do samodzielnych prób porozumienia się w nim. Dzięki takiemu podejściu uczniowie wyzbywają się strachu przed popełnieniem błędu gramatycznego i bardzo szybko poszerzają swój zasób słów oraz umiejętności. Kurs językowy online w GERelis może mieć formę indywidualną lub grupową (max. 6 osób), ponadto w ofercie szkoły znajdują się kursy dla dzieci, intensywne kursy konwersacyjne, kursy wakacyjne oraz kursy dla firm.

Kto wybiera kurs językowy online?

Zajęcia odbywające się zdalnie, to fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy najbardziej komfortowo czują się we własnym środowisku. Wielu osobom łatwiej przychodzi otwarcie się, zabranie głosu, gdy siedzą w swoim zaciszu domowym. Szkoła GERelis usytuowana w centrum Wrocławia jest niesamowicie przyjaznym miejscem o wyjątkowej atmosferze. Niemniej jednak możliwość nauki zdalnej to także szansa dla osób spoza miasta, z okolicznych wsi, całej Polski, a nawet zza granicy. Wystarczy komputer lub laptop, dostęp do Internetu, kamerka i mikrofon (większość laptopów ma je już wbudowane). Z takiego rozwiązania chętnie korzystają także osoby z utrudnioną mobilnością, niepełnosprawne oraz młodzi rodzice, którzy nie muszą organizować opieki dla dziecka, by pójść na lekcje. GERelis umożliwia także hybrydową formę zajęć. Wszyscy kursanci otrzymują niezbędne materiały, audiobook oraz dostęp do platformy językowej. W tej szkole nie ma miejsca na podręczniki.

Zajęcia odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. Można z niej korzystać z poziomu przeglądarki, lecz warto zainstalować ją na dysku, by mieć dostęp do wszystkich funkcji zapewniających komfort użytkowania. Jest niesamowicie intuicyjna i przyjemna, dlatego bez problemu radzą sobie z nią zarówno dzieci, jak i seniorzy.

Kurs językowy online to świetne rozwiązanie oszczędzające czas i pieniądze na dojazd, a dla wielu osób najwygodniejsza forma nauki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*