Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, jednak już dziś warto pomyśleć o praktycznych prezentach dla swoich klientów, partnerów biznesowych czy też kontrahentów, które dodatkowo będą subtelnie reklamowały naszą firmę. Na które gadżety warto zwrócić uwagę?

Kalendarze reklamowe na 2022 rok

W firmach na ogół kalendarzy nie brakuje – w każdym pokoju, w szatni czy nawet na hali produkcyjnej powinna znaleźć się przynajmniej jedna sztuka. Najlepiej sprawdzają się kalendarze trójdzielne, szczególnie w biurach. Co ważne, kalendarze na 2022 rok powinny mieć zaznaczone najważniejsze daty – mowa tutaj głównie o dniach ustawowo wolnych od pracy, choć na przykład księgowym warto podarować kalendarz z oznaczonymi terminami podatkowymi. Jako gadżet reklamowy doskonale sprawdzają się również:

  • kalendarze składane biurkowe,
  • kalendarze w formie notesów,
  • mini kalendarzyki, które zmieszczą się do portfela czy kieszeni.

Świece z logo firmy

Pora zimowa wyjątkowo nastraja nas do spędzania czasu w blasku świec. Zapalamy je nie tylko od święta, ale również i na co dzień. Dlatego też doskonałym pomysłem na prezent dla klientów będą świece z logo firmy. Wystarczy opakować je w papier ozdobny, a na bileciku umieścić świąteczne życzenia. Świece z logo firmy mogą dzięki temu zastąpić tradycyjne kartki bożonarodzeniowe, które – niestety – po świętach nie są nam już do niczego potrzebne. Co ciekawe, świeca może stanowić również element dekoracyjny w siedzibie firmy naszego klienta, a przy okazji subtelnie nas reklamować.

Artykuły piśmiennicze

Mówi się, że dobrej jakości artykułów piśmienniczych w firmie nigdy nie za wiele. Jest w tym sporo prawdy – ostatecznie na co dzień korzysta z nich wielu pracowników. Dlatego też przy okazji świąt Bożego Narodzenia, możemy wysłać naszym klientom praktyczne artykuły piśmiennicze. Wśród nich z pewnością powinny znaleźć się:

  • długopisy,
  • ołówki,
  • zakreślacze.

Niemniej jednak najważniejszym klientom warto podarować pióro z logo naszej firmy. Będzie ono w bardzo elegancki sposób reklamować przedsiębiorstwo.

Kubki reklamowe

Zima to pora w roku, w której wyjątkowo chętnie sięgamy po różnego rodzaju gorące napoje. Rozgrzewamy się nimi zarówno w pracy, jak i w domu. Dlatego też doskonałym pomysłem na prezent dla kontrahenta będą kubki reklamowe z logo firmy. Możemy postawić na tradycyjny, szklany kubek bez żadnych dodatków. Niemniej jednak w ostatnim czasie bardzo modne są kubki:

  • z uchwytem na łyżeczkę,
  • z zaparzaczem,
  • z pokrywką.

Krówki bożonarodzeniowe

W żadnej paczce prezentowej nie może zabraknąć słodkiego akcentu. Jeśli chcemy sprawić klientowi przyjemność, a dodatkowo zareklamować swoją firmę, postawmy na krówki w świątecznym opakowaniu z naszym logo. Krówki to jedne z najpopularniejszych cukierków, które z chęcią spożywa każdy. Warto zamówić większą ich liczbę, ponieważ mogą one stanowić nie tylko słodki dodatek do paczek. Posłużą także jako poczęstunek dla gości, klientów czy naszych partnerów biznesowych, którzy dzięki krówkom będą mogli poczuć magię świąt już na początku grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*