Holandia jest od lat jednym z najpopularniejszym kierunków zarobkowej emigracji Polaków. Popularność kraju wiąże się oczywiście z relatywnie wysokimi zarobkami i wysokim poziomem życia. Oznacza to niestety też wysokie ceny – między innymi przesyłek międzynarodowych. Jak zatem tanio i bezpiecznie wysłać paczkę z Holandii do Polski, albo z Polski do Holandii? Możliwości jest kilka, ale najlepszym rozwiązaniem wydaje się być znany i ceniony AlleKurier – firma, z którą paczka dotrze na miejsce szybko i w rozsądnej cenie.

Holandia – popularny kierunek emigracyjny

Holandia to kraj, który do tej pory wybrało wielu naszych rodaków, poszukujących stałej, albo sezonowej pracy za granicą. Jego najważniejsze zalety to wysoki poziom życia i duża otwartość Holendrów na przybywających tam obcokrajowców – w tym również Polaków. Ma też niestety swoje wady. Przede wszystkim są to wysokie ceny, które dotyczą praktycznie wszystkiego – wynajmu mieszkań, żywności, transportu, rozrywek itd. Dlatego też emigranci przebywający w rejonie Niderlandów często korzystają z pomocy rodzin pozostawionych w Polsce, które mogą przysyłać wiele najpotrzebniejszych produktów. Różnica cen jest tu na tyle duża, że nawet biorąc pod uwagę koszty przesyłek, zaopatrywanie się w ten sposób jest jak najbardziej opłacalne. Jak jednak znaleźć najlepszą opcję na przesłanie paczki?

Najważniejsze sposoby na wysłanie paczki do Holandii

Najbardziej oczywiste wydaje się przesłanie paczki tradycyjną pocztą. W praktyce okazuje się jednak, że ceny nie są w tym przypadku największym atutem – przesyłki zagraniczne tego rodzaju są drogie, a ograniczenia wielkości spore. Wadą takiego rozwiązania jest też dość długi czas, jakiego potrzebuje nasza przesyłka, aby dotrzeć na miejsce. Dużo lepszą pod względem ceny i czasu opcją jest przekazanie paczki za pośrednictwem jednego z wielu, kursujących pomiędzy Polską a Holandią przewoźników. Problematyczna w tym przypadku jest jednak konieczność odbioru paczki w ściśle określonym terminie, w miejscu, w którym znajduje się przystanek danej firmy. Zdecydowanie najlepszym wyjściem jest przesłanie paczki kurierem. Zaletą jest niższa niż na poczcie cena, bezpieczeństwo i szybki czas doręczenia przesyłki do adresata. Nie każdy jednak wie, że cena przesyłki kurierskiej może być jeszcze niższa. Jak skutecznie ją obniżyć? Wystarczy skorzystać z oferty brokera kurierskiego AlleKurier. Paczka do Holandii tanio? Nie ma problemu!

Dlaczego warto skorzystać z usług brokera kurierskiego?

W pierwszej kolejności warto odpowiedzieć sobie na pytanie o to, jak działa broker. Jest to firma, która pośredniczy pomiędzy indywidualnymi klientami, a firmami kurierskimi. Broker kurierski najczęściej wysyła przy pomocy danej firmy wiele paczek, a więc jest w dobrej pozycji do wynegocjowania znacznie lepszych cen, niż jest to możliwe dla indywidualnych klientów. Może też skorzystać z opcji dodatkowych, za które w innych okolicznościach należy słono zapłacić. Dzięki takim możliwościom brokerzy mogą zaoferować swoim klientom paczki znacznie tańsze, niż gdyby korzystali z oferty kuriera bezpośrednio. Jednym z bardziej wartych polecenia, działających na polskim rynku brokerów jest dobrze znana forma AlleKurier, którą znaleźć można pod adresem https://allekurier.pl. Firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami kurierskimi, dzięki czemu klienci mają możliwość dobrania kuriera zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami.

Paczka do Holandii – jak wysłać?

Wysyłając paczkę z AlleKurier, należy przede wszystkim zastanowić się nad tym, jakiego dokładnie kuriera wybrać. W przypadku paczek do Holandii do wyboru mamy kilku różnych przewoźników. Różnią się oni pomiędzy sobą nieznacznie cenami, które wahają się w granicach 40 – 60 złotych za paczkę, przy czym jej wielkość nie ma w tym przypadku większego znaczenia. Istnieje jednak wielkość maksymalna, która wyrażona jest wagowo i oscyluje najczęściej w granicach 20 – 30 kilogramów. Czas doręczenia na przesyłki międzynarodowe do kraju jak np. Holandia wynosi od dwóch, do czterech dni roboczych. Szczegółowe instrukcje odnośnie pakowania przesyłek znaleźć można na stronie brokera. Zainteresowani znajdą tam również dodatkowe informacje dotyczące sposobu wysyłania paczek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*