tania dieta pudełkowa

W obecnie intensywnie rozwijającym się świecie czas jest jednym z najważniejszych zasobów. W sytuacji, gdy masz napięty plan i nie masz czasu na gotowanie, przestrzeganie zdrowej diety może być czasem niemożliwe. Na szczęście na rynku pojawiło się rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb, które może zaoszczędzić wiele czasu i pomóc w utrzymaniu założeń – dieta pudełkowa z dowozem!

Sekret popularności diety pudełkowej

Dieta pudełkowa w ostatnich latach stała się bardzo znana, wręcz szturmem weszła na rynek. Coraz częściej widzimy osoby, które codziennie rano przyjeżdżają do biur z torbami gotowych posiłków. Wystarczy je podgrzać i obiad gotowy. Każdego dnia zwiększa się ilość zadowolonych Klientów ze swojej diety i nowego trybu życia.

Catering dietetyczny – zalety:

Gotowe posiłki – jedzenie jest dla niektórych osób koniecznością, a dla wielu najlepszym momentem w ciągu dnia. Mimo że nie każdy z nas musi mieć ogromną radość z odżywiania, z naturalnych względów warto zadbać, aby było ono zdrowe. W zakresie diety pudełkowej otrzymujemy ciekawe dania. Wszystkie są doskonale przyrządzone, złożone z różnorodnych warzyw i owoców, ciekawych dodatków. Ciężko wyobrazić sobie przygotowywanie takich dań na własną rękę, nawet jeżeli lubisz gotować. Zdrowy Catering składa się ze świeżych składników od lokalnych dostawców, które codziennie dostarczane są na terenie.

Kod promocyjny dla użytkowników portalu – ZMIANA, wpisz podczas składania zamówienia.

Ilość kalorii w ryzach – jeżeli chcemy zdobyć szczupłą sylwetkę, kaloryczność musimy dopasować do własnych potrzeb organizmu. W przypadku, gdy dostarczać ich za dużo – przytyjemy nawet stosując zbilansowaną dietę. Nierzadko w codziennym biegu nie zwracamy uwagi, na to co spożywamy. Chociaż zjedliśmy 3 batonik orzechowy nie czujemy sytości, a spożyliśmy sporą ilość kalorii. W ramach cateringu dietetycznego możemy wybrać dietę pudełkową, która sprawi, że będziemy czuli się świetnie. Smaczna dieta stworzona we współpracy z naszym dietetykiem pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów.

Wygoda i mnóstwo czasu – jeśli jesteś osobą która dużo pracuje i prowadzącą intensywny tryb życia, ciężko jest wygospodarować czas na gotowanie. Dlatego istotne jest, aby mieć dostępnego sojusznika kuchennego, który może Ci ułatwić w kuchni. Właśnie takim jest catering dietetyczny. Oszczędza czas, ponieważ nie musisz iść na zakupy spożywcze, gotować jedzenia, a potem zmywać. Co istotne diety pudełkowe w standardzie zapewniają dostawę pod podany adres. Pod swoimi drzwiami codziennie otrzymujesz zbilansowaną dietę. Zbilansowane posiłki na pełny dzień z dopasowaniem do Twoich indywidualnych potrzeb i Twojego organizmu. Jeżeli masz pytania możesz zadzwonić na infolinię cateringu dietetycznego – dowiesz się jaka dieta jest najlepsza do Twojego stylu życia.

Cena diety pudełkowej

Najczęściej obawiamy się ceny cateringu. Jednak, gdy zastanowimy się ile wydajemy jedząc na mieście – możemy się zdziwić. Koszt posiłku w restauracji obecnie zaczyna się od 31 zł, picie ok. 7-11 zł, czasem dajemy napiwek. Idąc na obiad do restauracji wiele z nas szykuje się na wydatek rzędu 40-60 zł za osobę. Tyle kosztuje nas jeden posiłek, tymczasem catering dietetyczny kosztuje średnio 40 zł – w tym otrzymujemy 3-5 posiłków. Nie wspominając o kwestii zdrowia, szczególnie gdy masz w planach pożegnać zbędne kilogramy.

Tani catering dietetyczny – zobacz stronę cateringu

Cena diety Standard (3 posiłki):
1 200 kcal – 38 zł
1 500 kcal – 42 zł
2000 kcal – 46 zł

Kod promocyjny dla użytkowników portalu – ZMIANA, wpisz podczas składania zamówienia.

Kto najczęściej wybiera catering dietetyczny?

Na podstawie danych udostępnionych przez Zdrowy Catering, kobiety chętniej niż mężczyźni zamawiają catering dietetyczny. Wśród Klientów aż 59% to kobiety.
Nie powinno to nikogo dziwić. Płeć piękna zawsze koncentrowały się mocniej na zdrowym stylu życia niż mężczyźni, a także częściej podejmowały próby odchudzania. Częściej na horyzoncie występowała się okazja, żeby dobrze się prezentować – święta, wyjazd na wakacje czy ważne wydarzenie.
Mężczyźni również dbają o swoje zdrowie, jednak w ich przypadku diety redukcyjne występują zdecydowanie rzadziej. W większości przypadków wybierają catering dietetyczny, aby zachować szczupłą sylwetkę i zobaczyć rezultaty wysiłków na siłowni.

Które pokolenie najchętniej zamawia catering dietetyczny? Dominującą grupą wiekową, która wybiera catering pudełkowy, jest przedział od 23 do 38 lat, czyli 42%. Ta grupa wiekowa zazwyczaj na pierwszym stopniu stawia rozwój oraz samorealizację. Dostawa pod same drzwi każdego dnia oszczędza ogrom czasu.
Następna grupa od 38 do 55 lat stanowi 25 % wszystkich zamówień. Chcąc zachować witalność zaczynają kłaść nacisk na właściwe odżywianie oraz nowe nawyki żywieniowe. Zbilansowanie posiłki przygotowane przez najlepszych kucharzy bardzo ułatwiają ten proces. Osoby powyżej 55 roku życia stanowią ok. 15% zamówień. Nierzadko wynika to z fakt, że catering dietetyczny jest dla nich nowością i potrzebują więcej czasu, aby się do niej przekonać.

Kod promocyjny dla użytkowników portalu – ZMIANA, wpisz podczas składania zamówienia.

Zmiany są potrzebne na każdym etapie. Nie jest tajemnicą, że aby zachować witalność, ludzie muszą dobrze się odżywiać i regularnie spacerować. Co w sytuacji, jeśli jesteś zbyt zajęty lub po prostu nie masz czasu? Czy nadal można być zdrowym? Odpowiedź brzmi: tak – przy braku czasu, możesz być zdrowy, przestrzegając planu diety, takiego jak dieta pudełkowa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*