Wiosna to tradycyjnie czas, gdy robimy gruntowne porządki nie tylko w domu i ogrodzie, lecz także w garderobie. Uzupełniamy również braki, gdyż często zdarza się, że przybyło nam nieco kilogramów lub któraś z części ubioru wyszła już definitywnie z mody. Ważnym elementem stroju, o który warto szczególnie zadbać na wiosnę, jest stylowa i wygodna kurtka. Jakie propozycje warto rozważyć w tym sezonie? Dla miłośników mody streetwearowej jednym z ważniejszych dostawców odzieżowych jest Pitbull. Nowa kolekcja tego producenta to wiele ciekawych propozycji, utrzymanych w duchu ulicznej wygody.

Charakterystyczna odzież Pitbull

Pitbull West Coast to marka odzieżowa, która skierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych oraz ceniących swoją niezależność. Początkowo kojarzona przede wszystkim z wąskim środowiskiem kibiców oraz niektórych subkultur, z biegiem czasu zyskała całkiem nowe oblicze. Pitbull West Coast to obecnie jeden z lepszych producentów odzieży sportowej i nie tylko. Choć wygoda tej odzieży, na równi z trwałością, pozostaje ważnym wyznacznikiem przy tworzeniu projektów, istotnym czynnikiem, budującym atrakcyjność oferty, stał się również charakterystyczny styl.

Pewna specyficzność nie idzie jednak w parze z monotonią, nudą oraz brakiem różnorodności. Wśród propozycji Pitbulla na wiosnę 2020 znajdziemy zarówno agresywniejsze, bardziej odważne propozycje, jak również warianty utrzymane w klasycznym stylu casualowym.

Tkaniny wysokiej jakości

Kurtki tego producenta, podobnie jak całość oferty odzieży Pitbull, są projektowane i szyte z wielką dbałością o każdy detal wykończenia. Dużą zaletą produkcji wspomnianego dostawcy jest wykorzystanie lekkich tkanin wysokiej jakości. Skutkuje to tym, że są to wyroby dobrze chroniące przed wiatrem i lekkim deszczem. Ten fakt nie odbija się jednak negatywnie na poziomie wentylacji, jaki oferuje odzież Pitbull. Klientom, którzy postanowią zainwestować w tego typu wyroby nie grozi więc poczucie dyskomfortu, jakie rodzi zbyt słabo oddychająca kurtka. Jest to kwestia szczególnie istotna w cieplejszych momentach wiosennych dni.

Mocne suwaki i stylowe ściągacze

Staranne wykończenie odzieży tego dostawcy to przede wszystkim mocne, nierzucające się w oczy szwy, jak również suwaki, zatrzaski i napy, stworzone z myślą o intensywnym użytkowaniu. Większość kurtek, jakie proponuje w tym sezonie omawiany producent, jest wykończona stylowymi i elastycznymi ściągaczami – zwłaszcza dotyczy to modeli w modnym kroju bomberki oraz nawiązań do stylu kurtek baseballowych. Ściągacz na dole kurtki to dodatkowe zabezpieczenie przed chłodem, dodatkowo zapewnia lepsze układanie się tej części garderoby w momencie, gdy jesteśmy w ruchu.

Bardzo zgrabna całość

Choć odzież Pitbull nie należy do najtańszych możliwości, jakie oferuje rynek mody ulicznej i casualowej, jest to niewątpliwie oferta co najmniej warta bliższego rozważenia. Zróżnicowana stylistyka, wysokogatunkowe tkaniny oraz dbałość o jakość wykonania połączone z charakterystycznym logotypem – tworzą bardzo zgrabną całość.

Nie da się ukryć, że zarówno damska, jak i męska garderoba jest niekompletna bez wygodnej, wiosennej kurtki. Oferta Pitbulla to jednak nie tylko tego typu produkty. Wśród propozycji, dostępnych dla klientów tej marki znajdziemy również praktycznie każdą inną część stroju, niezbędną do skompletowana streetwearowej stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*