Kobiety uwielbiają nosić cienkie szpilki, które doskonale podkreślają, a co najważniejsze również modelują figurę. Niemniej jednak latem nie zawsze mamy ochotę na ultra cienkie szpilki, w których chodzenie w upały może być po prostu niewygodne. Tymczasem nadal możemy wyglądać kobieco i czuć się doskonale, wybierając sandały na słupku. Dlaczego każda kobieta powinna pomyśleć o zakupie sandałów na słupku?

Słupek zamiast szpilki

Sandały na słupku spełniają takie same funkcje, jak klasyczne szpilki – modelują sylwetkę, dodają kobiecości oraz pewności siebie. Niemniej jednak są one o wiele wygodniejsze, szczególnie w upalne dni. Sandały na słupku dedykowane są wszystkim kobietom, także tym, które z jakichś powodów nie mogą nosić szpilek. Obecnie mamy bardzo duży wybór sandałów na słupku różnego rodzaju – począwszy od niskich, grubych słupków, na wysokich i nieco cieńszych kończąc. Co więcej, możemy wybierać wśród różnorodnych modeli sandałków. Niektóre z nich posiadają eleganckie wiązanie wokół kostki, inne delikatne frędzelki, a jeszcze inne dużą, ozdobną klamrę przy zapięciu.

Do każdej stylizacji

Każda kobieta, która poszukuje dla siebie uniwersalnego obuwia na lato, powinna wybrać właśnie sandały na słupku. Dlaczego? Ponieważ pasują one do dosłownie każdej stylizacji. Możemy założyć je do spodni, szortów, spódnicy czy letniej sukienki. Sandały na słupku podkreślą nasze nogi, a także pięknie wymodelują sylwetkę. Co ciekawe, możemy założyć je zarówno do codziennych, jak i nieco bardziej odświętnych stylizacji. Wiele kobiet nosi sandały na słupku do pracy – nawet w przypadku, gdy w miejscu zatrudnienia obowiązuje nas dress code, zwykle możemy pozwolić sobie na sandały na słupku typu open toe. Sandały te doskonale sprawdzają się do weselnych czy innego rodzaju imprezowych kreacji. Świetnie wyglądają one w połączeniu z sukienką lub spódnicą typu maxi, które są w modzie już od kilku sezonów.

A może więcej?

Zakup sandałów na słupku wcale nie musi kończyć się na jednej parze. Ze względu na dużą różnorodność dostępnych modeli – ich elegancki lub bardziej codzienny wygląd – możemy zdecydować się na zakup więcej, niż tylko jednej pary. Sandały na niższym słupku możemy zakładać do pracy czy na spacer, natomiast na imprezę o wiele lepiej sprawdzi się nieco wyższy słupek. Każda kobieta, która jeszcze nie ma w szafie sandałów na słupku, powinna jak najszybciej się w nie wyposażyć. Ze względu na to, że nie wychodzą one z mody od dawna, z pewnością posłużą nam jeszcze w kolejnym sezonie letnim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*