Szukasz wysokiej jakości karmy dla psa lub kota, a jednocześnie zastanawiasz się, jak działać bardziej ekologicznie oraz wspierać krajową gospodarkę? Dobrym wyborem będzie polski producent karmy dla zwierząt i produkty stworzone na bazie naszych lokalnych składników. Co warto wiedzieć?

Dlaczego warto kupować produkty polskich producentów karmy?

Kupując jedzenie dla psa lub kota, które zostało wyprodukowane w naszym kraju inwestujesz swoje pieniądze w polską gospodarkę. Twój zakup stanowi wkład w miejsca pracy oraz rynek zbytu dla lokalnych rolników. Polski producent karmy korzysta także z wiedzy krajowych specjalistów oraz technologów, którzy dbają o najwyższą jakość każdego elementu przyszłego produktu! Takie karmy to prawdziwa magia!

Myślisz o ekologii? Polski producent karmy dla zwierząt, który korzysta z rodzimych produktów, czyli np.  regionalnych warzyw i owoców, minimalizuje konieczność długiego transportu, co przynajmniej częściowo zmniejsza emisję dwutlenku węgla.

Co dobrego znajduje się w polskich produktach?

Tworzenie karm dla zwierząt z lokalnych produktów to filozofia, mająca na celu stworzenie pełnowartościowych, zbilansowanych i smacznych posiłków dla czworonogów, które są członkami naszych rodzin. Na pierwszym miejscu wśród składników znajduje się dobrej jakości mięso, które uzupełniane jest o zdrowe i smaczne dodatki takie jak:

  • marchew będąca źródłem beta-karotenu,
  • jabłko, które zawiera sporo przeciwutleniaczy,
  • bogata w błonnik dynia,
  • oleje roślinne,
  • zioła np. bazylia.

Pamiętaj, że wszystkie produkty przechodzą wieloetapowa selekcję, a mięso w dużej mierze ma jakość odpowiednią do spożycia przez ludzi! W produkcji wykorzystywane są warzywa i owoce bez GMO, które mają jakość spożywczą. Po przyjeździe na miejsce produkcji karmy są myte i krojone, a następnie przetwarzane w taki sposób, by zachować wszystkie ich walory odżywcze oraz smakowe.

Twój pies i kot będą Ci wdzięczni za wybór posiłków stworzonych z myślą o ich zdrowiu oraz naturze! A jeżeli wciąż masz jakieś wątpliwości? Czas na małą podróż! Możesz bowiem samodzielnie sprawdzić, jak działa pewien polski producent karmy dla zwierząt!  Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci od 2016 r. otworzyły swoje drzwi dla Klientów! Możesz zatem odwiedzić zakład i na własne oczy zobaczyć, jak wygląda proces produkcji karmy dla zwierząt domowych. Dolina Noteci to marka, która chce być dla transparentna i bez wątpienia zobaczysz na miejscu świeże surowce, z których przygotowywana jest ich karma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*