Koszulki reklamowe to ciągle jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, którego historia sięga wielu lat. Grafika czy komunikaty umieszczane na koszulkach stanowią świetną i kultową ozdobę dla zwykłego, codziennego ubrania, jednak jedną z podstawowych funkcji, jaki ma pełnić nadruk, jest promocja i reklama. Hasła umieszczane na koszulkach, czynią z nich przekaźnik dla pewnych idei, sloganów reklamowych, umieszczane jest na nich logo firmy, czy ważny komunikat. Tego typu reklamę może nosić dosłownie każdy, a jej zasięg może być większy niż niejeden bilbord czy post opublikowany w Internecie.

Marka Malfini

Bez względu na pojawiające się coraz to nowsze gadżety reklamowe, jak różne kubki, notesy, długopisy, a także torby, to właśnie koszulki są ciągle cieszącym się największym zainteresowaniem gadżetem reklamowym. Na rynku, aktualnie znajduje się wiele propozycji tego produktu od różnych producentów. Można je znaleźć np. tutaj – https://artkoszulka.pl/pl/producers/malfini-1308137275.html. Każdy z nich stawia na inny krój, kolorystykę, materiał, czy sposób wykonywania nadruku. Jednak to co najważniejsze, to dobra jakość i atrakcyjna cena i właśnie tym charakteryzują się koszulki Malfini.

Koszulki Malfini

Malfini oraz Malfini Premium to czeska marka odzieży reklamowej, która należy do dużej korporacji, pod nazwą Adler Czech A.S. Produkty tej marki są bardzo znane, jednak to właśnie dzięki odzieży reklamowej i promocyjnej, firma Malfini zdobyła największą popularność. Koszulki Malfini występują w przeróżnych wzorach, krojach i kolorach, a wszystko po to, aby zaspokoić oczekiwania każdego konsumenta. Materiał wykonania koszulek Malfini jest najwyższej jakości i jest zrobiony tak, aby umieszczane na nich nadruki były trwałe i prezentowały się atrakcyjnie, nawet po dużej ilości prań.

Popularne rodzaje koszulek Malfini

  • T-shirt Action – skład materiału tych koszulek to – 95% bawełna oraz 5% elastan, dla większego komfortu i elastyczności. T-shirt Action występuje w rozmiarze S-M-L-XL-2XL i charakteryzuje się unikalnym, delikatnym krojem.
  • Brave – skład materiału tych koszulek to 95% bawełny oraz 5% elastan, dla większego komfortu i elastyczności. Koszulka Brave występuje w rozmiarach S-M-L-XL-2XL-3XL oraz posiada długi rękaw.
  • Exclusive – skład materiału to 100% najlepszej jakości bawełny. Koszulka Exclusive występuje w rozmiarach S-M-L-XL-2XL i charakteryzuje się krojem slim-fit, podkreślającym figurę.
  • Merino Rise – skład materiału to 100% merino wełna, która posiada niezwykłe własności, takie jak: termoregulacja, odporność na zagniecenia, czy przewiewność. Koszulki Merino Rise występują w rozmiarach S-M-L-XL-2XL-3XL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*