misy szklane

Szklane misy kojarzą się z ekskluzywną ozdobą dla domu. Mogą być one okrągłe, owalne lub kwadratowe albo prostokątne. Zazwyczaj są wykonane ze szkła lub z kryształu. Co do kolorystyki, to przeważającą barwą jest tutaj przezroczyste szkło lub szkło w kolorze złotym, czerwonym, niebieskim lub zielonym. Misa wykonana ze szkła podkreśla elegancki charakter kuchni i idealnie pasuje do nowoczesnego wnętrza.

Stylowy design w szklanej odsłonie

Misy szklane stanowią unikalne uzupełnienie kuchennej aranżacji, zwłaszcza tej w nowoczesnym wydaniu. Są one gustownym dodatkiem na miarę potrzeb nowatorskiej kuchni. W szklanych misach można przechowywać świeże owoce, warzywa i różnego rodzaju kuchenne dodatki. Są także niezastąpioną częścią każdej imprezy i obiadu. Do szklanej misy możemy włożyć przekąski lub wykwintną surówkę. Szklane misy znakomicie nadają się do serwowania, przechowywania i wizualnego eksponowania przyrządzonych potraw. Piękne zielone warzywa i naturalne owoce – wspaniale wyglądają w przezroczystym szkle i robią zarówno na domownikach jak i na gościach doskonałe wrażenie. Ponadto misa ze szkła jest bardzo wygodna w użyciu i ekologiczna.

aranżacja misy

Kolorowe misy wykonane ze szkła typu crackle stanowią także gustowną dekoracje stołu. Barwa złota, zielona lub czerwona dodaje kuchni wyrazistego akcentu i stanowi niebanalną dekorację na co dzień.

Szklana misa na miarę naszych potrzeb

misa dekoracyjna

W misie ze szkła lub z kryształu możemy przechowywać również różnego rodzaju drobiazgi domowe oraz kosmetyki. To idealny dodatek do sypialni i do garderoby. Szklana misa dzięki swojej wyjątkowo pięknej formie – może także stanowić główny element ozdobny na przedpokoju albo w łazience. Jej wysublimowany i elegancki styl podkreśla zamiłowanie do harmonii i klasycznej estetyki. Misy szklane stanowią wspaniałą inspirację prezentową i są idealnym upominkiem na nowe mieszkanie. Można je też wykorzystać jako świeczniki na pływające tealighty albo oryginalne doniczki na mech lub inne, naturalne kompozycje kwiatowe.

W szklanej misie możemy serwować sałatki ze świeżych owoców i podawać kolorowe, wakacyjne przekąski. To praktyczna i funkcjonalna ozdoba na miarę naszych potrzeb, a dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów, kolorów i kształtów – każdy z nas może dopasować szklana misę do swoich potrzeb i upodobań estetycznych. Stanowi ona zjawiskowy dodatek zarówno do nowoczesnego domu jak i do tradycyjnego wnętrza, jako wyrazisty i modny akcent na tle standardowej kuchennej lub łazienkowej przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*