Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że pościel jest w stanie całkowicie odmienić oblicze wnętrza. Łóżko to centralny element sypialni, dlatego to na nim koncentruje się nasza uwaga, gdy po raz pierwszy wchodzimy do pomieszczenia. Jeśli więc wystrój wydaje się mało interesujący, warto zainteresować się pościelami 3D.

Można odnieść wrażenie, że w branży tekstylnej nie da się już wymyślić niczego nowego. Wybór pościeli na rynku rzeczywiście jest bardzo szeroki. Bez trudu znajdziemy produkty zdobione motywami kwiatowymi, zwierzęcymi, czy geometrycznymi. Jeśli jednak szukamy czegoś więcej, możemy sięgnąć po pościele 3D. Opierają się na iluzji optycznej, dlatego nadrukowany wzór wydaje się trójwymiarowy. Dzięki temu, tego typu pościele doskonale sprawdzają się w niewielkich sypialniach. Dają poczucie przestrzeni, dlatego pomieszczenie wydaje się optycznie większe.

Bardzo ważne jest dobranie pościeli do rozmiaru łóżka. Jeśli poszewka będzie zbyt duża, materiał wystarczająco się nie naciągnie i wrażenie iluzji zostanie zaburzone. Przed zakupem musimy więc upewnić się, jaki jest rozmiar naszej kołdry i poduszki. Pościel 3D 160×200 cm lub 180×200 cm będzie odpowiednia na standardowe łóżko dwuosobowe. Popularne są także łóżka o większych wymiarach: 200×220 cm. Ze względu na swój interesujący wygląd, tego typu pościele są lubiane przez najmłodszych. Jeśli szukamy poszewki do dziecięcego pokoju, odpowiedni będzie rozmiar 90×200 cm lub 100×200 cm.

Pościele 3D zawdzięczają swoją popularność ciekawym wzorom, w których są dostępne. Można je znaleźć w wydaniu dla dorosłych, młodzieży lub dzieci. Nastolatka zadowolą motywy sportowe lub geometryczne. Na rynku dostępne są również pościele z bohaterami popularnych bajek i zwierzątkami, idealne do pokoju dziecięcego. Pościel 3D 160×200 cm w motywy roślinne z pewnością sprawdzi się w sypialni rodziców.

Czasy jednolitych, praktycznie niezauważalnych pościeli już dawno przeminęły. Obecnie poszewki spełniają funkcję praktyczną, a jednocześnie są elementem wystroju wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*