Czasem nadążenie za nastolatkiem, szczególnie, jeśli chodzi o zmiany jego gustów, jest wyjątkowo trudne. Dlatego właśnie aranżacja pokoju młodego człowieka jest nie lada wyzwaniem – wszak to, co dziś jest ekstra, jutro może być obciachem! Jakie są najlepsze dodatki do pokoju nastolatka? Czy lepiej wybrać fototapetę czy fotoobraz? Czy hamak to dobry pomysł?

Funkcjonalny i modny pokój nastolatka

Pokój nastolatka to miejsce, które musi pełnić rolę zarówno sypialni, jak i pokoju dziennego, a także domowego biura. Musi się w nim znaleźć wygodne, odpowiednio duże łóżko, solidne biurko, mnóstwo miejsca do przechowywania zarówno odzieży, jak i innych przedmiotów, a także przestrzeń do relaksu. Nastolatek spędza w swoim pokoju mnóstwo czasu, dlatego tak ważne jest, by przestrzeń była dla niego przyjemna, przyjazna i sprzyjająca wszystkim jego aktywnościom. Poza niezbędnikami potrzebne są więc odpowiednie dekoracje i dodatki.

Warto zastanowić się nad umieszczeniem w pokoju nastolatka wygodnej pufy, worka sako czy też… huśtawki! Może mieć formę kokonu lub hamaka i na pewno będzie ciekawym dodatkiem. Równie ważna jest odpowiednia kolorystyka pokoju, a także detale, czyli dekoracje. Warto zadbać o świeże rośliny o zielonych liściach – patrzenie na nie daje oczom odpoczynek. Mogą to być również rośliny oczyszczające powietrze. Jeśli zaś chodzi o dodatki – niech będą… zmienne. Dlatego w pokoju nastolatka o wiele lepiej sprawdzi się fotoobraz na płótnie niż fototapeta.

Dlaczego warto wybrać fotoobraz na płótnie do pokoju nastolatka?

Jest o wiele bardziej stylowy niż plakat, a jednocześnie mniej inwazyjny niż dekor z tapety czy fototapeta. Fotoobraz na płótnie zawsze można zmienić, co jest jego dużą zaletą. Jednocześnie wygląda solidnie i elegancko, może mieć też różne rozmiary oraz, oczywiście, styl. Bez wątpienia każdy młody człowiek znajdzie idealny obraz dla siebie, a jeśli mu się znudzi – może go po prostu ściągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*