Narodziny potomka to wielkie wydarzenie dla całej rodziny. Role wielu z nas zmieniają się, mężczyźni zyskują zaszczytne miano ojców, dziadków, wujków i braci – nic nie jest już takie samo, jak wcześniej. Pierwsze obchody Dnia Ojca to również wielki dzień w życiu każdego mężczyzny. Nic w tym dziwnego. Młodzi ojcowie stopniowo odkrywają uroki rodzicielstwa, ucząc się kontaktu z dzieckiem i płynącej z niego radości. Aby 23 czerwca był w tym roku naprawdę niezapomniany, już teraz pomyśl o prezencie na Dzień Ojca dla młodego taty. Co możesz mu podarować? Na pewno wspaniałe przeżycia, które nie tylko zapewnią mu mnóstwo wspomnień, ale też pozwolą jeszcze lepiej odnaleźć się w roli rodzica.

Męskie popołudnie SPA. Prezent na Dzień Ojca dla młodego, zmęczonego taty 😉

Bez względu na to, czy tata, dla którego szukasz prezentu na Dzień Ojca, dopiero wchodzi w swoją rolę, czy wychowuje już dzieci od kilku lat, z całą pewnością przyda mu się chwila wypoczynku. Każdy z nas potrzebuje przecież czasu tylko dla siebie, kiedy może zapomnieć o czekającej na niego liście obowiązków. Ale jak zapewnić relaks tacie, który zdecydowaną większość swojej energii poświęca ukochanej córce lub małemu synkowi? Odpowiedzią może być voucher na męskie popołudnie SPA, podczas którego tata będzie mógł przetestować idealnie dobrane do jego potrzeb zabiegi. Pakiet „Męskie popołudnie SPA” to coś znacznie więcej niż tradycyjny masaż relaksacyjny. To okazja do tego, aby zregenerować ciało i oczyścić umysł, a co za tym idzie – „naładować baterie” po wielu intensywnych dniach. Wybierając jako prezent na Dzień Ojca dla młodego taty bon upominkowy na męskie popołudnie SPA, możesz być pewien, że świętujący będzie się czuł doskonale, otoczony doświadczonym personelem jednego z najlepszych salonów odnowy biologicznej w całej Polsce.

Otwarty kurs gotowania. Prezent na Dzień Ojca dla nowoczesnego, młodego taty

A może wyślesz tatę na otwarty kurs gotowania pod okiem wykwalifikowanych szefów kuchni? Tutaj mieszają się ze sobą najbardziej smakowite zapachy, barwy i nuty smakowe, wspólne tworząc danie à  la tata. 😉Czego można się nauczyć na takim otwartym kursie gotowania? Z całą pewnością łączenia smaków, a co za tym idzie – przygotowywania dań, które podbiją podniebienie niejednego smakosza (i to w każdym wieku!). Otwarty kurs gotowania to doskonały i wyjątkowo kreatywny prezent na Dzień Ojca dla młodego taty. Dzięki niemu obdarowany będzie mógł się nauczyć czegoś zupełnie nowego, a przecież to właśnie takie upominki, które motywują do działania, to najlepszy wybór (nie tylko na Dzień Ojca!).

Barber – profesjonalne strzyżenie brody

A gdyby tak z okazji 23 czerwca wysłać ukochanego tatę do barbera? Ten pomysł na prezent brzmi naprawdę dobrze! Ucieszy się z niego każdy, a w szczególności młody ojciec, który lubi o siebie dbać i stara się regularnie znaleźć na to czas pod okiem profesjonalistów. Masz tatę-brodacza? Świetnie się składa, bo w salonie barberskim doświadczony rzemieślnik podpowie, jak dbać o zarost i co zrobić, aby każdego dnia wyglądał on doskonale. Niegdyś nazywana cyrulikiem, potem golibrodą, a dziś barberem osoba zapewni Twojemu tacie naprawdę szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Będzie czas na rozmowę o oczekiwaniach, strzyżenie, nadawanie kształtu, a także pielęgnację. Przed Twoim tatą zatem naprawdę wieloetapowy zabieg!

Ten prezent na Dzień Ojca dla młodego taty to niebanalna propozycja na uczczenie 23 czerwca. Do ulubionych perfum czy słodkiego upominku dorzuć voucher prezentowy z logo Katalogu Marzeń, a już niebawem Twój tata będzie mógł zrelaksować się i zadbać o siebie na fotelu w salonie barberskim. Brzmi jak plan, prawda? 😉

Crazy Carts – Akademia Driftingu. Moto-prezent na Dzień Ojca dla młodego taty

Kto powiedział, że wyścigi gokartowe są tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego, a w Katalogu Marzeń wiemy o tym doskonale! Właśnie dlatego na naszej liście super prezentów na Dzień Ojca dla młodego taty po prostu nie mogło zabraknąć vouchera na wizytę w akademii Driftingu Crazy Carts. Tutaj każdy może doskonale się bawić, ścigać i sprawdzać swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze. Obdarowany takim bonem prezentowym młody tata może zatem wybrać się do Crazy Carts sam albo zabrać ze sobą swojego potomka. Za każdym razem nad całością przejazdu i ewolucjami czuwają doświadczeni pracownicy akademii driftingu.

Co dokładnie wchodzi w skład tej propozycji prezentu na Dzień Ojca dla młodego taty? Już tłumaczymy! Poza opieką pracowników toru voucher obejmuje również profesjonalny strój (kombinezon i kask), w którym obdarowany zasiądzie za kółkiem niewielkiej, ale wyjątkowo zwrotnej maszyny. Poza tym, wewnątrz koperty znajdzie się również niepowtarzalna okazja do tego, aby poćwiczyć tzw. poślizg kontrolowany. Doskonała zabawa? Z całą pewnością! Ale dzięki Crazy Carts można doświadczyć czegoś jeszcze – praktycznych warsztatów, podczas których Twój tata jeszcze lepiej zrozumie siły działające na przykład na samochód, który podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych wpada w poślizg. I to się nazywa prezent na Dzień Ojca dla młodego taty z wyobraźnią!

Park linowy, przygoda na wysokości. Prezent na Dzień Ojca dla młodego taty – fana przygody

Wśród pomysłów na prezent na Dzień Ojca dla młodego taty jest również… wyjście do parku linowego! Niekończące się tory przeszkód o różnych stopniach trudności, zawieszone w koronach drzew linowe ścieżki, a przede wszystkim mnóstwo (dziecięcej) zabawy! Park linowy to miejsce, w którym można poćwiczyć zręczność i sprawność, a także spróbować swoich sił niemalże w roli legendarnego Tarzana. Jeśli zatem szukasz prezentu na Dzień Ojca dla młodego taty, który nie lubi się nudzić, a do tego jest za pan brat ze sportową aktywnością, mamy coś wprost idealnego. Voucher na wejście do parku linowego i przygoda na wysokości to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, jaki prezent dla młodego taty na Dzień Ojca podarować, koniecznie odwiedź w naszym sklepie specjalnie stworzoną kategorię: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-ojca. Znajdziesz w niej wiele propozycji, spośród których z pewnością wybierzesz taki prezent na Dzień Ojca, który przypadnie do gustu obdarowywanemu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*