Szybki mechanizm zmiany funkcji zabawki, regulacja wysokości kierowcy i siedziska sprawiają, że jeździk i hulajnoga Scoot and Ride Forest cieszy się sporym zainteresowaniem dzieci w każdym wieku. I nic w tym dziwnego, ponieważ zapewnia aktywną zabawę – aż do 5. roku życia!

Scoot and Ride – co warto wiedzieć o marce?

Scoot and Ride Forest nie jest nową firmą, gdyż z powodzeniem działa na rynku już od 2010 roku. W profilu jej działalności znajdziemy przede wszystkim kolekcję pojazdów dla ruchliwych, aktywnych dzieci, w przedziale wiekowym od roku do nawet 12 lat! Bez wątpienia, flagowym produktem tej austriackiej marki jest hulajnoga Highwaykick1, której największym atutem jest fakt, że rośnie razem z dzieckiem. Co to oznacza dla rodzica? Przede wszystkim wzrost domowych oszczędności, a także brak konieczności składowania i przechowywania dwóch różnych pojazdów. A to nie tylko pozwala wygospodarować nieco wolnej przestrzeni w garażu czy piwnicy, ale również okazuje się przyjazne środowisku naturalnemu. Wybierając jeździk i hulajnogę 2w1 Scoot and Ride Forest można być pewnym jego najwyższej jakości, która przejawia się w postaci zwiększonej stabilności i wielofunkcyjności.

Highwaykick1 od Scoot and Ride Forest – hit czy kit?

Co sprawia, że pojazd Highwaykick1 Scoot and Ride Forest cieszy się od lat niesłabnącą popularnością? Duży udział w tym zakresie odgrywa jego starannie przemyślany projekt, łączący zalety jeździka z hulajnogą. To bowiem produkt, który rośnie razem z dzieckiem i pozwala mu rozpocząć niezapomnianą przygodę. Warto jednak zauważyć, że nie są to jego jedyne zalety. Łatwość przeistoczenia w trójkołową hulajnogę (za pomocą jednego guzika, bez konieczności posiadania jakichkolwiek narzędzi) oraz bogate wyposażenie sprawiają, że Scoot and Ride Forest to doskonały wybór dla wielu nowoczesnych rodziców, stawiających na bezpieczeństwo podyktowane najwyższą jakością wykonania oraz estetykę wpisującą się zarówno w gusta chłopców, jak i dziewczynek. Mowa chociażby o specjalnym systemie safety-pad, będącym szeroką podkładką zmniejszającą ewentualne upadki na nierównym terenie czy komfortowych uchwytach uniemożliwiających ześlizgiwaniu się rączek – w szczególności podczas gorących, letnich dni. Czy to koniec atutów? Oczywiście, że nie! Jeździk i hulajnoga Scoot and Ride Forest dostarczy potężnej dawki ruchu, której tak bardzo potrzebują maluchy w każdym wieku. A co więcej, poprawi umiejętności motoryczne, nauczy równowagi, a także zachęci do podejmowania nowych aktywności fizycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*