Wybór odpowiedniego wózka ma duże znaczenie, zarówno dla wygody, jak i bezpieczeństwa. Jesień w pełni, stąd wybór wózka spacerowego jest szczególnie ważny. W końcu niezależnie od pogody należy wychodzić z maluszkiem na spacer. Dzięki temu zyskuje też odporność, ale i może poznawać otoczenie. W dzisiejszym poradniku podpowiemy Wam, top 5 modeli, które sprawdzą się podczas jesiennych spacerów.

Top 1: Hartan Racer GTS – jakość i solidność

W naszym zestawieniu nie może zabraknąć wózka Hartan Racer GTS. Trudno znaleźć jakiś jego słaby punkt. Jest mały, stylowy, stosunkowo lekki, ale też bezpieczny. Posiada stabilny, aluminiowy stelaż. Dzięki temu sprawdzi się nawet na bardziej wymagających drogach. Do tego wyposażony został w mocną barierkę bezpieczeństwa oraz folię przeciwdeszczową. Dzięki stosunkowo szerokiemu zadaszeniu zapewnia dobrą ochronę przed wiatrem. Do tego ma mocne koła, co także wpływa na wygodę prowadzenia, ale chroni też przed drganiami. Rodziców ucieszy fakt, że wyposażony jest w pojemny kosz zakupowy. Oczywiście na tym zalety się nie kończą, bo posiada skrętne koła, regulowaną rączkę i regulowane siedzisko.

Top 2: designerski i trwały, czyli wózek Mountain Buggy Urban Jungle

Nasza druga propozycja to Mountain Buggy Urban Jungle. Można o nim powiedzieć, że jest to wózek na każdą pogodę i na każdą wyprawę. Sprawdzi się zarówno w złotą polską jesień, jak i w ulewne dni. Przede wszystkim wyróżnia się mocnymi pompowanymi kołami, które oczywiście są skrętne. Siedzisko spacerowe zostało wyposażone we wkładkę. Na uwagę zasługuje system składania jedną ręką, a także fakt, że wózek jest idealnie wyważony. Dzięki temu wszelkie nierówności na drodze można zdecydowanie łatwiej pokonywać. Do tego amortyzacja tylnych kół pochłania wstrząsy. Wyposażony jest też w barierkę ochronną, zaś sama tapicerka odporna jest na zabrudzenia. Taki wózek sprawdzi się nawet podczas joggingu czy przechadzek po lesie. Jeżeli sądzicie, że lepiej być nie może, to powinniście wiedzieć, że wyposażony jest też w duży kosz zakupowy, zaś jego design jest naprawdę ciekawy.

Top 3: Cybex Gazelle S Black Frame – linia wózków dla dzieci

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Cybex Gazelle S Black Frame. Jest to ergonomiczny wózek wyposażony w skrętne, duże koła, które są niemal bezawaryjne. Do tego regulowana rączka, składany stelaż i oczywiście regulowane siedzisko. Zwróćcie uwagę, że siedzisko spacerowe wyposażone jest w budkę oraz pałąk. Do tego wszystkiego producent dodaje duży koszt zakupowy. Siedzisko w wózku jest przestronne, co zapewnia dziecku maksymalną wygodę. Zwróćcie też uwagę, że budka jest rozkładana i posiada ochronę UV 50+ oraz wizjoner z siatki, a to oznacza, że chroni dziecko niezależnie od pogody.

Top 4: Cybex Nios 2.0 – praktyczny i bezpieczny

Kolejną ciekawą linią wózków dla dzieci są spacerówki Cybex Nios 2.0. Wyróżnia się przestronnym siedziskiem, który wyposażony został w system wentylacji. Do tego wkładka wpływa nie tylko na wygodę, ale też zapewnia ciepło w chłodne dni. Rzecz jasna na tym zalety się nie kończą, bo wózek posiada pełną amortyzację, co wpływa na bezpieczeństwo, ale i komfortową jazdę. Został wyposażony w folię przeciwdeszczową oraz solidną barierkę bezpieczeństwa. Ten wózek został wyposażony w bezdętkowe skrętne koła oraz regulowaną rączkę. Pomimo kompaktowego rozmiaru wyróżnia się niebywałą funkcjonalnością.

Top 5: Leclerc Influencer – lekki i dobry

Nasza kolejna propozycja to Leclerc Influencer. Jest on lekki, wygodny w użytkowaniu i co ciekawe można go złożyć i rozłożyć za pomocą jednego przycisku. Wyposażony został w bezdętkowe skrętne koła, które dodatkowo są amortyzowane. Także oparcie i podnóżek podlegają regulacji. Rzecz jasna na tym zalety się nie kończą, bo musimy jeszcze wspomnieć o tym, że wykonany jest z wodoodpornych tkanin. Jego wadą może być brak regulacji rączki, zaś nadrabia to wyposażeniem w pałąk, łatwością w prowadzeniu, a także faktem, że posiada folię przeciwdeszczową.

Oto nasze zestawienie świetnych wózków, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Gwarantujemy, że każdy jesienny spacer będzie udany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*