Fani palenia shishy mają do wyboru wiele różnorodnych specyfików. Na rynku dostępne są różne rodzaje melasy do zalewania tytoniu, specjalne kamyczki oraz żele do shishy. Te ostatnie zaczęły pojawiać się w sklepach całkiem niedawno. Jakie są zalety tego rodzaju produktów i czy warto się na nie zdecydować?

Dużo pary bez nikotyny

W najbardziej popularnej wersji do fajki wodnej dodaje się tytoń ze smakową melasą. Jest to rozwiązanie odpowiednie dla osób, które decydują się na zażywanie nikotyny. Możliwe jest jednak skorzystanie z rozwiązań, które nie łączą się z przyswajaniem tego związku chemicznego. Żele do shishy nie zawierają tytoniu. Są również wolne od nikotyny. Istotnym aspektem jest to, że taki specyfik nie ulega spalaniu. Kłęby powstające przy jego użytkowaniu to wynik parowania substancji. Gęsta para w dużej ilości jest wyjątkowo pożądana przez palaczy fajek wodnych. Stosowanie żeli do shishy, takich jak np. https://shishasklep.pl/pol_m_Smaki_Kremy-Zele-do-shishy-2065.html jest uznawane za metodę, która doskonale spełnia te oczekiwania. Ponadto, według opinii użytkowników jest to rodzaj dodatku do fajki wodnej o wyjątkowej intensywności smaku.

Wyjątkowe smaki

Akcesoria do fajek wodnych prezentują bardzo bogatą ofertę różnorodnych smaków. Zarówno melasa, jak i kamyczki znane są z dostępności w ogromnej ilości aromatycznych wersji. Żele do shishy również nie zawodzą pod tym względem. W sklepach odnaleźć można popularne wersje owocowe oraz oryginalne aromaty takie jak guma do żucia. Wiele spośród dostępnych na rynku smaków posiada tzw. lodową nutę, która zapewnia wyjątkowe orzeźwienie. Amatorzy fajek wodnych z pewnością docenią tego rodzaju produkty. Gęsta para i intensywność aromatu umożliwią zaznanie relaksu po ciężkim dniu. To również doskonały pomysł na urozmaicenie spotkania towarzyskiego.

Wygodne rozwiązanie

Wybór żeli do shishy może okazać się bardzo praktyczny. Dzięki temu, że w ich składzie nie ma tytoniu, wypełnione nimi fajki wodne nie podlegają przepisom dotyczącym palenia papierosów. Substancja wolna od nikotyny, która się nie spala może być stosowana również w miejscach objętych zakazem palenia. Korzystając z tego rodzaju produktów, należy zwrócić uwagę na to, czy ich stosowanie nie przeszkadza innym osobom. Wypełnienie cybucha fajki wodnej odpowiednim żelem może okazać się zdrowszym i bardziej wygodnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. Kupując akcesoria dla palaczy warto decydować się na wyroby sprawdzonych producentów. Żele do fajki wodnej cieszą się rosnącą popularnością. Mogą być ciekawym urozmaiceniem dla każdego amatora shishy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*