escentic molecules molecules 01

Gaze Schoene, niemiecki perfumiarz, postanowił zamknąć wiele nut zapachowych w jednej molekule – od tak postawionego celu rozpoczęła się wspaniała przygoda zapachów Escentric Molecules 01. Dzisiaj jest to jeden z najpopularniejszych zapachów na świecie. Pokochały go kobiety, pokochali go mężczyźni. Dlaczego jest to tak wyjątkowy produkt? Zapraszam na wycieczkę po molekularnym świecie perfum.

Escentric Molecules – linia zapachowa dla wymagających

Swoją piękną historię perfumy rodem z Niemiec rozpoczęły w 2006 roku, kiedy to młody perfumiarz zdecydował się wprowadzić na rynek pierwszą odsłonę Escentric Molecules 01. Perfumy z dnia na dzień stał się hitem sprzedażowym, nie tylko w rodzimym kraju, ale na całym świecie. Chętnie sięgali po niego zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wszystkich zaciekawił wyjątkowy skład, charakterystyczny dla tej linii.

Siła nut zapachowych Escentric Molecules opiera się o molekuł jednej nuty. To właśnie ten minimalizm sprawia, że jest to tak wyjątkowy produkt. Nie ma w nim przepychu kompozycji, co jest problemem wielu nowoczesnych zapachów, gdzie mieszają się akcenty pochodzenia kwiatowego, cytrusowego i drzewnego. Wybór tylko jednego składniku to powrót do korzeni perfumiarstwa – dominowała wówczas prostota.

Kluczowym składnikiem Escentric Molecules jest molekuła, która nazwana została Iso E Super. Powstała ona już w latach osiemdziesiątych poprzedniego wieku, ale dopiero w 2006 roku mogli poznać ją klienci na całym świecie – wcześniej wykorzystywana była tylko w perfumach niszowych. Teraz przyszedł czas, by molekuła Iso E Super trafiła na salony.

Escentric Molecules 01 – pierwsza odsłona molekularnej siły

Escentric Molecules 01 to pierwsze perfumy z serii, które trafił na rynek. Drzewo – piżmowy zapach przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jego wyjątkowość polega jednak na tym, że każda osoba poczuje go inaczej – mimo że dominującym akcentem jest zapach drzewny. Kobiety wyczują jego delikatność, a mężczyźni siłę i intensywność. To właśnie jest molekularna siła!

Zapach Escentric Molecules Molecules 01 jest bardzo trwały – utrzymuje się nawet kilkanaście godzin. To idealna propozycja dla osób, które lubią minimalizm, a jednocześnie szukają czegoś zupełnie wyjątkowego i oryginalnego. Jest to również zapach bardzo uniwersalny – doskonały na wieczorne wyjścia, biznesowe spotkania i pogawędki z przyjaciółmi. Co najważniejsze, już od pierwszego użycia Escentric Molecules 01 rozpoczyna się niesamowita historia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*