manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to wygodna alternatywa dla manicure zwykłego, a paznokcie hybrydowe zyskują coraz większą popularność. Dlaczego tak się dzieje? Czytaj dalej!

Cała prawda o hybrydach:

„Hybrydy” to nie sposób na przedłużenie paznokci, lecz na zabezpieczenie paznokcia poprzez utwardzoną warstwę lakieru, dzięki czemu dłoń wygląda estetycznie. Lakiery hybrydowe nakłada się na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia i utwardza się za pomocą lampy UV. Cały zabieg spokojnie można wykonać w domu jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt.

Zalety manicure hybrydowego:

1. Trwałość – jest to zdecydowany i największy plus całego zabiegu. Efekt utrzymuje się w zależności od tego jak szybko rosną Ci paznokcie, ale około 3-4 tygodnie! Jeśli zabieg został wykonany prawidłowo, to nie ma szans, aby w trakcie tego czasu coś się zepsuło – na przykład przy myciu naczyń. W końcu wychodząc na ważne spotkanie nie musisz gospodarować dodatkowego czasu na pomalowanie swoich paznokci zwykłym lakierem! To mega wygodne!

2. Ładny efekt na paznokciu – idealnie równie, gładkie, błyszczące! Jeśli wszystko zostanie wykonane prawidłowo będziesz miała piękne, lśniące paznokcie, bez zacieków, nierówności!

3. Niska cena – zwłaszcza jeśli zdecydujemy się ten zabieg wykonywać w domu, koszt zakupu potrzebnego sprzętu dość szybko się wróci.

4. Dostępność – w każdym miejscu, centrum handlowym, drogerii, w sieciowych sklepach już teraz są rzeczy przeznaczone do paznokci i manicure hybrydowego!

5. Naturalny wygląd – czasami jest ciężko odróżnić od naturalnych paznokci pomalowanych zwykłym lakierem.

6. Oszczędność czasu – sam zabieg trwa dość długo, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę efekt, który utrzymuje się przez prawie miesiąc to jesteśmy w stanie zaoszczędzić dużo czasu.

Wady manicure hybrydowego:

1. Czas wykonywania – niestety jest to dość żmudna praca, czasami musisz poświęcić na to około godzinę czasu – czasami troszkę dłużej. Jednak jeśli podzielisz ten czas na tygodnie to w rezultacie wychodzi krócej niż przy zwykłym manicure wykonanym w zaciszu domowym i oszczędzamy czas.

2. Uszkodzone paznokcie po hybrydzie – niestety jest to największa wada, ponieważ często wydaje nam się, że nasze paznokcie ładnie rosną a później nagle okazuje się, że są słabe i cienkie jak kartka papieru i łamią się przy każdej możliwej okazji. Jednak są sposoby, aby tego uniknąć – należy wybierać sprawdzone miejsca i osoby, które wykonają ten zabieg profesjonalnie, a Ty będziesz miała pewność, że Twoje paznokcie nie zostaną uszkodzone! Manicure hybrydowy może znacznie osłabić kondycje naszych paznokci.

Więcej o manicure hybrydowym: https://stylowymag.pl/manicure-hybrydowy-wady-zalety-i-ciekawe-wzory-paznokci-19331

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*