Skorzystaj z pomocy specjalisty, bez wychodzenia z domu. Szybko, bezpiecznie i pewnie.

Dla kogo jest konsultacja psychologiczna online?

Z tej formy kontaktu z psychologiem mogą śmiało korzystać wszyscy ci, którzy czują potrzebę uzyskania wsparcia, a nie mogą lub z jakichś przyczyn nie chcą udać się na wizytę stacjonarną. Dialog z psychoterapeutą za pośrednictwem Skype’a może być równie owocny, co spotkanie twarzą w twarz. Tylko poważniejszym, zaawansowanym przypadkom zaburzeń psychicznych zaleca się kontakt bezpośredni, chyba, że potrzebna jest natychmiastowa, doraźna porada.

Psycholog online, może z powodzeniem przeprowadzić terapię pacjentów cierpiących na różnego pochodzenia stany lękowe, depresję, nerwicę, uzależnienia, zaburzenia odżywiania, zespół stresu pourazowego, dysfunkcje społeczne, ból związany z żałobą, fobie, uzależnienia, niskie poczucie własnej wartości. Przez internet prowadzone są terapie indywidualne, rodzinne oraz par. Możesz zamówić wizytę online, zawsze wtedy, gdy czujesz, że tracisz kontrolę nad swoim życiem, że wymyka Ci się ono z rąk, że nie jesteś tu, gdzie chciałbyś być.

Jak działa pomoc psychologiczna przez internet?

Podstawą jest znaleźć dobrą poradnię, która przyjmuje wykwalifikowany, godny zaufania personel. Jedną z takich placówek jest PsychoCare, oferująca swoje usługi stacjonarnie w Warszawie, Szczecinie, a także przez internet, prowadząc konsultacje z pacjentami na terenie całego kraju, jak również za granicą. Wystarczy wybrać psychologa, z którym chciałbyś porozmawiać. Możesz również zadzwonić na numer kontaktowy i poprosić o pomoc w przydzieleniu Ci właściwego terapeuty. Przed umówionym terminem, dokonaj zapłaty za wizytę. Konsultacja odbędzie się za pośrednictwem Skype’a. Koniecznie zadbaj o to, by w wyznaczonym czasie mieć pełną swobodę rozmowy. Nikt nie powinien Ci wówczas przeszkadzać, rozpraszać, ani krępować.

Dzięki możliwości odbycia wizyty online, nie zajmie Ci ona więcej czasu niż to konieczne, bo nie musisz nigdzie dojeżdżać. Co więcej, możesz być w dowolnym miejscu na ziemi, oczywiście pod warunkiem, że masz dostęp do internetu. Wiele osób chętnie korzysta z tego typu wizyt, bo nie czują się dobrze w gabinecie. Rozmowa z ich własnego domu daje im poczucie komfortu i pozwala się zrelaksować.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o terapii przez internet, zajrzyj na https://cplwowska.pl/psychoterapia-online/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*