Wiara w potęgę liczb oraz przypisywane im znaczenie symboliczne towarzyszą ludziom w większości kręgów kulturowych oraz religijnych od setek lat. Nauka o liczbach to fascynująca dziedzina, które może dać zupełnie nowe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Ale czym właściwie jest numerologia i jak można wykorzystać ją w codziennym życiu? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Między nauką a duchowością

Nie trzeba być szczególnie spostrzegawczym obserwatorem, aby dostrzec, że w codziennym życiu nieustannie towarzyszą nam liczby – zarówno te „oczywiste”, funkcjonujące jako zapisane znaki graficzne, jak i liczby niejako ukryte i przypisane do konkretnych przedmiotów czy zjawisk. Symbolika i magiczne właściwości liczb to fascynujący świat, do którego warto wejść. Samo słowo numerologia wywodzi się od łacińskiego „numerus” oznaczającego liczbę oraz greckiego słowa „logos”, oznaczającego naukę. Należy jednak mieć na względzie, że nie jest to nauka w ścisłym tego słowa znaczeniu, a raczej rodzaj paranauki powiązanej bardziej z ezoteryką, okultyzmem czy magią oraz innymi dyscyplinami związanymi bardziej z szeroko pojętą duchowością.

W życiu prywatnym i zawodowym

Prognozowanie dalszej i bliższej przyszłości, poszukiwanie odpowiedzi na trapiące nas pytania, rozterki związane z wyborem właściwej dla nas drogi życiowej – w tym wszystkim może być pomocna numerologia oraz jej narzędzia. Rozszyfrowanie towarzyszącej naszej dacie urodzenia liczby może być pomocne w zajrzeniu w głąb siebie oraz w prognozowaniu naszej przyszłości. Ta dziedzina paranauki pozwala też na dokonanie analizy energetycznej funkcjonowania człowieka w powiązaniu z otaczającą go rzeczywistością. Dzięki dużej ilości wiedzy, którą możemy posiąść zapraszając do swojego życia numerologię, będziemy w stanie lepiej zaplanować swoją przyszłość w wielu różnych sferach: począwszy od licznych aspektów życia prywatnego, takich jak miłość, przyjaźń czy zdrowie, po sferę zawodową.

Kursy i warsztaty

Jeśli fascynuje Cię świat liczb i marzysz o zgłębieniu tajników tej jedynej w swoim rodzaju dziedziny, warto zapisać się na warsztaty lub kurs numerologii. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych numerologów połączone z ćwiczeniami praktycznymi czy też warsztatami poszerzą Twoją wiedzę na temat świata, relacji międzyludzkich i pomogą rozwiązać wiele problemów. Warto wybrać sprawdzoną szkołę numerologii, np. tę prowadzoną przez Olgę N Stępińską. Daj poprowadzić się liczbom i weź udział w jednym z kursów czy warsztatów numerologii, które mogą na zawsze odmienić Twoje życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*