Dla wielu osób zabiegi kosmetyczne są fascynującym tematem. Prawdopodobnie widzieliśmy więcej zabiegów niż myśleliśmy, że to możliwe, ale nadal przemysł kosmetyczny kwitnie i coraz więcej nowych procedur jest wprowadzanych do przemysłu i szybko zdobywa popularność. Przedmiot męskich zabiegów kosmetycznych w szczególności zainteresowanie wielu ludzi i coraz więcej mężczyzn idzie pod nóż, aby uzyskać pożądany wygląd. W rzeczywistości, zabiegi kosmetyczne, są coraz bardziej popularne wśród mężczyzn. W 2016 roku Amerykanie wydali około 16 miliardów dolarów na nieinwazyjną chirurgię i coraz więcej Brytyjczyków wybiera wybielanie zębów w Turcji.

Trendy w chirurgii estetycznej zmieniają się cały czas, a wygląd, jaki chcemy uzyskać, jest bardzo różny od tego, czym był kiedyś. Najbardziej popularne trendy chirurgii estetycznej dla mężczyzn mówią dziś wiele o tym, jak zmienia się przemysł.

Liposukcja.

Liposukcja jest popularnym zabiegiem kosmetycznym zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, a jej ilość rośnie. Ta forma kosmetycznego modelowania sylwetki polega na wykonywaniu małych nacięć w celu usunięcia złogów tłuszczu i podczas gdy kobiety poddawane są zabiegowi w celu uzyskania szczuplejszej sylwetki, wielu mężczyzn wybiera liposukcję, aby poprawić sylwetkę wokół klatki piersiowej i brzucha. Liposukcja jest również stosowana w innym zabiegu kosmetycznym, który staje się popularny wśród mężczyzn – redukcja piersi. Mężczyźni cierpiący na ginekomastię mają powiększoną tkankę piersi w wyniku zaburzeń równowagi hormonalnej, przyjmowania leków lub przyrostu wagi. Szacuje się, że 200.000 mężczyzn cierpi z powodu ginekomastii i w wielu przypadkach, prosta dieta i ćwiczenia nie wystarczą do zmniejszenia rozmiaru piersi, co pozostawia zabiegi kosmetyczne jako jedyną alternatywę. Teraz, gdy wiele piętnowania i strachu, więcej mężczyzn decyduje się na rozwiązania chirurgiczne.

Rinoplastyka.

Rinoplastyka – lepiej znana jako praca z nosem – polega na wyrzeźbieniu chrząstki w celu przekształcenia kształtu nosa i jest to kolejna procedura, która jest popularna zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Istnieje wiele różnych powodów, dla których mężczyźni mogą zdecydować się na rinoplastykę. Niektórzy mężczyźni przechodzą procedurę, gdy mają wypadek i złamali nos, inni mogą mieć wąskie przejścia nosowe, które utrudniają oddychanie, a następnie są mężczyźni, którzy mają krzywą przegrodę. Wymagania zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, gdy mają operację, jednak mogą być zupełnie inne. To dlatego, że mężczyźni i kobiety uważają różne kształty nosa za atrakcyjne i podczas gdy kobiety wolą wąski nos, mężczyźni wolą nos, który jest nieco szerszy.

Powiększenie podbródka.

Jest to procedura, która jest bardzo różna dla mężczyzn i kobiet. Kobiety mają tendencję do chirurgii w celu zmniejszenia rozmiaru podbródka, podczas gdy mężczyźni są poddawani zabiegowi powiększenia podbródka w celu stworzenia silnej i określonej szczęki z widocznym podbródkiem. Aby osiągnąć ten wygląd, chirurg kosmetyk umieści implant w celu zwiększenia rozmiaru brody mężczyzny. Może zrównoważyć rysy twarzy i stworzyć bardziej męską twarz, którą niektórzy profesjonaliści uważają za popularną dzięki ultra-męskim gwiazdom filmowym, a wielu mężczyzn nawet prosi o wgłębienia na swoim nowym podbródku, aby naśladować podbródki swoich ulubionych męskich gwiazd.

Lifting szyjny.


Podczas gdy liczba mężczyzn wybierających lifting twarzy maleje, liczba mężczyzn wybierających lifting szyi dziwnie rośnie. Może to być wynikiem najnowszych trendów w chirurgii plastycznej, która preferuje bardziej naturalny wygląd i straszne, słynne rezultaty liftingu twarzy innych hollywoodzkich gwiazd. Lifting szyi to subtelny sposób na pozbycie się nadmiaru zmarszczek i dodanie odrobiny młodości do twarzy, bez konieczności uświadamiania, że zostałeś poddany jakiemukolwiek zabiegowi. Malejąca popularność tej procedury może również dotyczyć blizn, które mogą pozostać po zabiegu liftingu twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*