Jeśli Twój bliski przyjaciel lub członek rodziny podróżuje, dobrym gestem może być wręczenie mu prezentu na podróż. Bez względu na to, dokąd zmierzają, nawet najmniejszy prezent może pokonać długą drogę i sprawić, że wakacje będą przebiegać dużo płynniej. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów, które proponujemy podarować podróżnym.

 1. Karty telefoniczne przedpłacone

Jeśli chcesz pozostać w kontakcie z kimś, kto podróżuje, przedpłacone karty telefoniczne są doskonałym prezentem i inwestycją. Są one nie tylko niezwykle przystępne cenowo, ale również ułatwiają wszystkim kontakt. Tak więc, jeśli jesteś rodzicem, może to być wspaniały podróżny prezent dla Twoich dzieci.

 1. przybory toaletowe wielkości podróżnej

Choć nie wydaje się to być może najprzyjemniejszym prezentem, każdy turysta chciałby otrzymać te niezbędne rzeczy. W części podróżnej miejscowej apteki możesz zamówić pastę do zębów, dezodorant, szampon, nici do zębów i wiele innych.

 1. Urządzenia zabezpieczające

Dla przyjaciół lub rodziny, która podróżuje samotnie, zakup urządzeń zabezpieczających, takich jak alarmy drzwiowe i okienne, może dać im spokój, jeśli przebywają sami w hotelu.

 1. Przypomnienia o domu

Dla przyjaciół, którzy mogą dostać trochę domu, obdarowywanie ich przypomnieniami o domu, takich jak łańcuszek do kluczy ze zdjęciami ich domu jest miłym gestem, który docenią.

 1. Urok szczęścia

Jeśli twój przyjaciel lub członek rodziny, który podróżuje, ma czarującą bransoletkę, obdarowując ich urokiem szczęścia lub czymś, co jest dla nich wyjątkowe, może być sentymentalnym prezentem, który przypomni im o ich późniejszych doświadczeniach.

 1. Środki zaradcze w odniesieniu do opóźnień w podróży

Wszyscy wiemy, jak nieznośne może być opóźnienie lotu. Jednak podarowanie znajomemu kilku środków zaradczych, które sprawią, że będzie on trochę lepszy, może pomóc złagodzić jego obawy związane z podróżowaniem. Może to być wszystko, od olejków eterycznych do masek do oczu i innych środków wspomagających relaks, aby poczuli się bardziej odświeżeni po wylocie z samolotu.

 1. Ładowarka solarna

Obecnie większość ludzi nie podróżuje bez urządzeń elektronicznych, takich jak smartfony, tablety czy laptopy. Przenośna ładowarka jest często uważana za konieczność podróży. Jeśli musisz naładować swoje urządzenia, dlaczego nie zmniejszyć emisji dwutlenku węgla w tym samym czasie? Można to zrobić za pomocą przenośnej ładowarki słonecznej. Niezależnie od tego, czy Twój przyjaciel siedzi na lotnisku przy oknie czekającym na jego lot, czy relaksuje się na plaży, z pewnością pokochają ładowarkę słoneczną. Umożliwi im to ładowanie telefonu, czytnika elektronicznego, tabletu lub innego urządzenia, nawet jeśli nie znajdują się w pobliżu źródła zasilania.

 1. Dziennik

Wielu podróżnych uwielbia pisać o swoich podróżach w dzienniku. W ten sposób mogą zapamiętać wszystkie wspaniałe rzeczy, które widzieli i robili. Rozważ zakup nowego, pustego notatnika dla przyjaciela lub członka rodziny, który może wypełnić opowieściami o przyszłych przygodach. Można również dołączyć nowy zestaw długopisów lub ołówków.

 1. Punkty lojalnościowe

To trochę niekonwencjonalny prezent. Jeśli jesteś również częstym podróżnikiem i masz wiele mil lotniczych lub nagród hotelowych, możesz je wręczyć znajomemu lub członkowi rodziny, który również uwielbia podróżować. Dzięki tym punktom mogą oni uzyskać dostęp do prywatnych salonów na lotnisku, zmodernizować pokój hotelowy i zrobić o wiele więcej.

 1. Produkty do pielęgnacji stóp

Nic dziwnego, że tak wielu podróżnych skarży się na bóle stóp. Od siedzenia na ciasnych samolotach, poprzez wędrówki po nowym mieście, aż po wędrówki po egzotycznym lesie, stopy podróżnych mogą odczuwać wiele bólu. Rozważ podarunek dla podróżnego w swoim życiu – zestaw do pielęgnacji stóp w rozmiarze umożliwiającym podróż z narzędziami spa, balsamami i wygodnymi skarpetkami.

 1. Karty podarunkowe do żywności i napojów

Bez względu na to, gdzie przyjaciel lubi podróżować, prawdopodobnie będzie więcej niż kilka rozpoznawalnych restauracji. Nawet na lotniskach istnieją uznane na całym świecie sieci spożywcze. Starbucks, McDonald’s i Burger King to doskonałe opcje dla osób często podróżujących. Restauracje te i wiele innych można znaleźć w całym kraju i na świecie. Po prostu upewnij się, że przeczytać drobny nadruk, aby upewnić się, że twój przyjaciel może korzystać z ich prezent w dowolnym miejscu, że mogą być.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*