manicure

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby często jest sporym wyzwaniem. Nawet gdy świetnie kogoś znasz, nie zawsze masz pomysł, co sprawi obdarowanej osobie przyjemność. Ciekawą inspiracją prezentową mogą być na przykład zestawy do hybryd.

Komu spodoba się taki prezent?

Oczywiście akcesoria do manicure’u nie są prezentem uniwersalnym. Wiele kobiet nie lubi malować paznokci, a niektórym nie pozwala na to wykonywany zawód.  Zestawy do hybryd raczej nie sprawią im radości i nie będą z nich korzystały. Jeżeli jednak wiesz, że osoba, którą chcesz obdarować, często odwiedza kosmetyczkę i wykonuje manicure hybrydowy, możesz spokojnie zdecydować się na taki prezent.

Jak wybrać odpowiedni zestaw do hybryd?

Oferta zestawów do hybryd jest naprawdę różnorodna, np. https://mylaq.pl/zestawy-do-hybryd/. To, na jaki się zdecydujesz, powinno zależeć od doświadczenia obdarowywanej osoby. Jeżeli poszukujesz prezentu dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z samodzielnym stosowaniem lakierów hybrydowych, wybierz jeden z pakietów startowych, które wyposażone są w szczegółowe instrukcje i przystosowane do potrzeb osób początkujących. Osobie z niewielkim doświadczeniem przyda się także sprzęt do zdejmowania hybryd i pielęgnacji paznokci. Każdej  miłośniczce samodzielnego wykonywania manicure’u z pewnością sprawią radość zestawy do hybryd składające się lakierów w modnych kolorach lub pyłków, dzięki którym paznokcie będą prezentowały się jeszcze ładniej.

Co wchodzi w skład różnych zestawów?

W zależności od wybranego wariantu, zestawy do hybryd składają się z różnych elementów. Wspomniane powyżej pakiety startowe wyposażone są przede wszystkim w lampę LED, bez której wykonanie tego typu manicure’u jest niemożliwe. W opakowaniu najprawdopodobniej znajdziesz także bazę i top coat, które odpowiedzialne są za trwałość lakieru.  Zestaw startowy zawiera czasami także przyrządy do zdejmowania hybryd, takie jak zmywacz i różnego rodzaju pilniki, zdarza się jednak, że te akcesoria można kupić w osobnym pakiecie. Pilniki i bloki polerskie wchodzą także w skład zestawów pielęgnacyjnych, do których dodawane są także patyczki i oliwka do usuwania skórek oraz kremy do rąk.

Zestawy do hybryd mogą sprawić wiele radości kobiecie, która uwielbia dbać o swoje paznokcie i eksperymentować z nowymi kolorami i zdobieniami. Zależnie od jej doświadczenia z manicure’em hybrydowym masz do wyboru różne warianty: pakiety dla początkujących, zestawy pielęgnacyjne oraz kolekcje lakierów i pyłków. Odpowiednio wybrany zestaw z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety i będzie przez nią często wykorzystywany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*