borygo w aucie

Borygo 5l to wysokiej klasy płyn przeznaczony do ochrony chłodnic samochodowych. Po jego zastosowaniu chłodnice są zabezpieczone przed pojawieniem się korozji. Poszczególne elementy chłodzenia odznaczają się dłuższą żywotnością. Przekłada się to na mniejsze wydatki związane z eksploatacją własnego auta. Istotną kwestią dla większości zainteresowanych osób jest to, że płyn można mieszać z innymi produktami na bazie glikolu monoetylenowego.

Płyn do chłodnic Borygo 5l – gdzie można go stosować?

Płyn do chłodnic Borygo 5l nadaje się praktycznie do każdego układu chłodzenia. Bardzo często stosuje się go:

  • w samochodach osobowych,
  • w samochodach dostawczych i ciężarowych,
  • w maszynach budowlanych,
  • w autobusach,
  • w silnikach stacjonarnych,
  • w pojazdach wojskowych,
  • w ciągnikach rolniczych.

Jak widać jest uniwersalny i powinien zaspokoić oczekiwania każdego użytkownika. Warto go stosować przede wszystkim w tych pojazdach, w których na co dzień znajdują się chłodnice mosiężne aluminiowe i lutowane. Jeśli istnieją co do tego jakiekolwiek wątpliwości zawsze można to skonsultować z wykwalifikowanymi pracownikami warsztatów samochodowych.

Płyn Borygo 5l – jakie są jego podstawowe zalety?

Jeśli chodzi o podstawowe zalety płynu Borygo 5l wystarczy wspomnieć o tym, że płyn jest niezwykle wydajny i skutecznie chroni metal przed korozją. Sprawdzi się praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych i jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki jego wykorzystaniu pojazd będzie w pełni przygotowany do ruszenia w trasę.

Płyn Borygo 5l ma za zadanie schładzać chłodnicę w trakcie największych upałów, ale też ogrzewać cały samochód przy bardzo niskich temperaturach. Nic dziwnego, że jest tak chętnie stosowany zarówno przez młodszych, jak i bardziej doświadczonych kierowców. Układ chłodzenia jest zabezpieczony przed zamarznięciem i przegrzaniem. Jak widać z płynu można korzystać praktycznie przez cały rok (wytrzymałość do -35 stopni Celsjusza).

Godne podkreślenia jest to, że preparat Borygo 5l posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i nie jest w stanie uszkodzić żadnych tworzyw sztucznych. Wystarczy stosować go zgodnie z zaleceniami producenta, co dla kolejnych kierowców nie powinno być niczym trudnym. Regularne wykorzystywanie doprowadza do tego, że zapobiega się występowaniu zjawiska kawitacji. Ponadto nie trzeba martwić się o stan techniczny własnej chłodnicy. Wszystkie podzespoły są odpowiednio chronione. To wielosezonowy płyn, który warto mieć w samochodzie przy każdej podróży (głównie na dłuższych trasach).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*