Limuzyna nie jest zwyczajnym samochodem. Wciąż kojarzy się z luksusem i prestiżem, nie wszystkich jednak stać na to, by posiadać takie auto na własność. Pozostaje więc wypożyczalnia. W stolicy takich firm jest sporo – jak wybrać tę najlepszą?

Na jaką okazję nadaje się limuzyna?

Jak docenić swojego biznesowego partnera? Podstawienie limuzyny z pewnością pomoże w budowaniu dobrych relacji. Limuzyna idealnie sprawdza się jako wygodny i szybki środek transportu z lotniska na spotkanie biznesowe, można też pozostawić auto z szoferem do dyspozycji ważnego gościa na cały jego pobyt, tak by w komfortowych warunkach poruszał się po mieście. Targi, wystawy, konferencje, premiery, głośne wydarzenia kulturalne? Kolejna okazja, by pokazać się z lepszej strony.

Bardzo popularną usługą jest wynajęcie limuzyny do ślubu – dobra wypożyczalnia zadba w takim przypadku również o efektowny, weselny wystrój samochodu. Limuzyną można odbyć ciekawą wycieczkę po Warszawie albo zorganizować szaloną imprezę na mieście – tu tak samo można liczyć na dodatkowe usługi, które urozmaicą przejażdżkę eleganckim samochodem.

Jak wybrać właściwą wypożyczalnię?

Wynajem limuzyny to popularna usługa, zwłaszcza w tak dużym mieście jak Warszawa. Wybór jest spory i nie warto kierować się wyłącznie najniższą ceną, bo można później swojej oszczędności żałować. Pierwsze, na co trzeba zwrócić uwagę, to flota. Wypożyczalnie takie jak viplimuzyny.com oferują swoim klientom różne samochody, od klasycznych limuzyn po eleganckie vany oraz samochody specjalne.

Limuzyna musi być w dobrym stanie – nie zaszkodzi poprosić o dokumenty potwierdzające przegląd techniczny. Limuzyna powinna być objęta ubezpieczeniem, należy też upewnić się przed podpisaniem umowy, za co dokładnie odpowiada wypożyczalnia, a za co klient, który wynajmuje samochód. Nie warto rezygnować z podpisania umowy, bo cena będzie wprawdzie niższa, za to w razie problemów pojawią się spore trudności w dochodzeniu roszczeń.

Limuzyna z kierowcą czy bez?

Zwykle wypożyczalnia ma opcję wynajmu samej limuzyny, ale większość decyduje się na szofera, i nie bez powodu tak się dzieje. Doświadczony kierowca doskonale porusza się po mieście i wie, jak uniknąć korków oraz innych problemów, jest punktualny, dyskretny oraz zna języki obce, co bardzo się przydaje, gdy do Warszawy zapraszamy zagranicznych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*