Komiksy Marvela to niezwykle kultowe dzieła, które przyciągają do siebie setki tysięcy osób. Niesamowita fabuła, interesujące obrazki, czy też niezapomniany klimat samych opowieści to jedynie wierzchołek góry lodowej zalet tych propozycji. O ile prawdziwi fani doskonale wiedzą, które komiksy są istnymi klasykami, tak jednak nieco mniej doświadczone osoby mogą mieć z tym niemały problem. Jakie są najlepsze propozycje ze świata Marvela?

Kapitan Ameryka

Iście mroczny thriller szpiegowski, w którym zakochały się miliony osób. W komiksie tym spotkamy się z pełną zwrotów akcji oraz tajemnic historią Steve’a Rogersa. Popularnego Kapitana Amerykę prześladują wspomnienia z wojny, która odcisnęła niemałe piętno na psychice głównego bohatera. Na samym końcu zaznaczymy jeszcze, że Ed Brubaker otrzymał za tą serię zarówno nagrodę Harveya, jak i Eisnera.

Anihilacja

Czego jak czego, ale rozmachu nie możemy odmówić tej serii. Saga, w której przedstawiona jest historia walki z Falą Anihilacji siejącej zniszczenie we wszechświecie, to naprawdę interesujący komiks. Władca Negatywnej Strefy stara się unicestwić absolutnie wszystko, a jedynie kilku bohaterów jest w stanie stawić mu czoło. Nie ma co się oszukiwać, jeśli chodzi o komiksy Marvela, których akcja dzieje się w kosmosie to jest to jedna z najlepszych propozycji, którą możemy zakupić na shopgracz.pl.

Deadpool Classic

Obecnie Deadpool to jeden z najpopularniejszych bohaterów popkultury. Prawda jest jednak taka, że mało kto z nas zna jego początki, które zostały przedstawione w komiksie Deadpool Classic. Składająca się z 10 tomów seria wprowadzi nas do świata tego niesamowitego bohatera, którego przygody zapewniają każdemu wiele zabawy.

Daredevil

Każdy fan komiksów Marvela zgodzi się ze stwierdzeniem, że to Daredevil jest zarówno najciekawszą, jak i najtragiczniejszą postacią całego świata komiksów. W dzień działa jako prawnik, jednak w nocy staje się bezwzględnym sędzią oraz katem. Bohater ten za sprawą wypadku utracił swój wzrok, dzięki czemu jego pozostałe zmysły zyskały nieskazitelną ostrość. W czasie pomagania ludziom oraz walki ze złoczyńcami szybko zorientował się, że jeśli chodzi o sprawiedliwość to na próżno szukać w niej czarno-białych podziałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*